Wpis z mikrobloga

Moi Drodzy,
Ponownie zwracamy się do Was z prośbą o testy i opinie dotyczące naszej przeglądarkowej gry quizowej z rosyjską ruletką w tle. Dla przypomnienia wspomnę tylko, że tematyka dotyczy gier, a link do gry znajduje się poniżej:

>>> LINK DO GRY <<<

Link do FB: Fanpage

Szybkie przypomnienie zasad:
1. Gra składa się z pięciu podstawowych rund + ewentualnej szóstej (dogrywki)
2. W każdej rundzie gracze odpowiadają na jedno pytanie, a dobra odpowiedź wynagradzana jest punktami. W przypadku błędnej odpowiedzi gracz kręci ruletką i jego przetrwanie zależy od jej wyniku. Czas na udzielenie odpowiedzi na jedno pytanie to 10 sekund.
3. Gra nie wymaga logowania/rejestracji, wystarczy wejść na stronę, dołączyć do wybranego pokoju i rozpocząć grę.

Ostatnie Wasze wskazówki dały nam wiele do myślenia i dzięki nim wprowadziliśmy nowe rzeczy, a także usunęliśmy różne błędy. Prawdę mówiąc część rzeczy została przepisana od nowa. Główne zmiany w porównaniu do poprzedniej wersji to:

a)wprowadziliśmy opcję logowania (nieobowiązkowego) a razem z nią statystyki, dzięki którym gracz ma wgląd do ilość rozegranych gier oraz wygranych i przegranych,
b) dodaliśmy ranking graczy "Top 10" z najlepszymi wynikami,
c) udostępniliśmy użytkownikom formularz dodawania sugestii pytań, dzięki któremu możecie wysyłać swoje propozycje pytań. Gorąco zachęcamy Was do korzystania z niego, dzięki Waszym pytaniom baza szybciej się powiększy. Link do formularza
d) dodaliśmy dużą paczkę nowych pytań.

W dalszym ciągu pracujemy nad rozbudową projektu, ale do bardziej oficjalnej premiery coraz bliżej. Zachęcamy Was również do odwiedzin i polubienia naszego fanpage'a na FB, aby być na bieżąco z nowościami. Będziemy Wam bardzo wdzięczni za kolejne testy i uwagi, które bardzo nam pomogły poprzednim razem. I raz jeszcze zachęcamy do podsyłania pytań.

#technologia #gry #programowanie #quizowanie #ama #gamedev
HadesMX - Moi Drodzy,
Ponownie zwracamy się do Was z prośbą o testy i opinie dotyczą...

źródło: comment_F5vNxuT7YKne2UZIkAAAKKrY5mB1czsO.jpg

Pobierz
  • 75
@hadesmx właśnie zagrałem, świetny pomysł! Powinniście dodać jakieś nicki tymczasowe zamiast anonimowy, nie każdy chce logować się przez g+ lub fb, lub dodajcie zwykłą rejestracje z nickiem emailem itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HadesMX: To mam pytanie: na koniec rundy 5, źle odpowiedziałem na pytanie no i wiadomo, zaczęła się ruletka. Jakimś cudem przeżyłem(:D), a i tak po zakończeniu wyświetlił się napis: przegrałeś. No to jeżeli i tak nie mogę wygrać 5 rundy w ten sposób, to po co w ogóle robić ruletkę?
@alilamambalej: Przypuszczam, że przeszedłeś grę do końca, ale razem z Tobą ktoś inny z większą ilością punktów od Ciebie:) Dlatego wygrał ktoś inny:) Przetrwanie ruletki nie oznacza wygranej, musisz mieć najwięcej punktów za prawidłowe odpowiedzi:) Lub w przypadku remisu wygrać dogrywkę.