Wpis z mikrobloga

Moi rodzice odłożyli 50 tysięcy złotych dla mojej siostry na start po studiach. W domyśle miało to być na mieszkanie jej i jej ówczesnego chłopaka. Ale moja bystra siostra w międzyczasie poleciała na jakiegoś golasa bez szkoły co to jest baristą w Costa Cafe w wieku 26 lat. XD

Moi rodzice #!$%@? powiedzieli, że nie będą golasowi sponsorować życia i wstrzymali się z dawaniem szmalu mojej siostrze. Ogólnie to ojciec powiedział, że może tego nowego nawet nie przedstawiać, bo najwyżej #!$%@? mu spuści. No polubił tego starego zięcia.

XD

Moja siostra z gównopracą w na pół etatu w call center, ten barista w Costa Cafe. Za jakieś pół roku skończę spłacać mieszkanie mojej siostrze, więc chyba będzie musiała zdjąć różowe okulary.

taki tak rodzinny top kek

#logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki #coolstory #truestory
  • 221
@kubaczka: 3 lata temu moi rodzice przeprowadzili się na przedmieścia do nowo wybudowanego domu, a stare mieszkanie w centrum miasta zostawili mi i siostrze na pół. Z tym, że moja siostra od razu wyprowadziła się do wynajmowanego mieszkania ze swoim ówczesnym chłopakiem.

Więc łożyłem jej co jakiś czas kasę, żeby to mieszkanie było w 100% moje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@efceka: możesz np. kończyć jakieś fajne studia i mieć perspektywę zdobycia dobrej pracy. A po moim researchu okazuje się, że typek jest nieudanym muzykiem z zespołem, który nawet nie gra koncertów, tylko próby w garażu. Nie ma studiów i nic nie studiuje, a jego doświadczenie zawodowe to bycie kelnerem i baristą. No słabiutko, żeby przekonać moją matkę szefową jakiegoś departamentu w dużym banku i mojego ojca oficera WP. Taki trochę mezalians,
@fellek: ten pierwszy koleś to też była młodzieńcza miłość, z tym że typek właśnie kończy robić mgr inż. i jednocześnie #!$%@? na pełnym etacie w jednej z największych polskich firmy. Pewnie nie był w stanie zaspokoić potrzeby atencji mojej siostry na tyle, że ta zwróciła się ku jakiemuś pierwszemu lepszemu zawadiace, co to na gitarce pogra i zrobi serduszko na latte i ma czas, żeby pójść na spacer i posłuchać o
@mamtrzybuty: bo jak sam celnie zauważyłeś skrajności są złe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie odcinają się od niej, tylko powiedzieli, że go nie akceptują. W niedzielę jest obiad rodzinny i jestem ciekaw, czy siorka w ogóle przyjdzie.

Tam była jakaś grubsza sprawa, bo mój ojciec całkiem nieźle żył z byłym zięciem. Chodzili razem na piwo, gdzie nawet ze mną nie chodził. Ostatnio też razem byli i po
@mamtrzybuty: @to_wszystko_nie_tak: Z jednej strony sfrustrowane wykopki, które plusują by dobić, zapewne ładną dziewczynę, z powodu tego, że nie leci na nudę, brak emocji, monotonii i hajs wykopowego 16k oraz druga strona, której nie przeszkadza to, że dziewczyna szuka szczęścia w życiu. Była już z takim, ale nie pykło, więc goni za marzeniami i chce wspierać za pomocą związku baristę, przyszłego muzyka. Jej miłości nie da się kupić, a osobiście
BeniaminEmanuel - @mamtrzybuty: @towszystkonietak: Z jednej strony sfrustrowane wykop...

źródło: comment_06y2QBWg3jgjhFrhlj9qsIyvyzPtngZn.jpg

Pobierz
@to_wszystko_nie_tak: Nie obraź się, ale z tych kilku komentarzy wyłania się obraz apodyktycznego ojca. Oficer wojska, wzywa na dywanik, nie akceptuje wyborów dorosłych dzieci itd. Może się okazać, że siostra zawinie z baristą za granicę i tyle ją będziecie widzieć. Nie żebym Cię nie rozumiał, moja siostra też nie ma ręki do mężczyzn, ale zawsze jej pomogę jeśli będę mógł.
@mamtrzybuty: no ojciec ma typowe podejście trepa do wszystkiego, także mnie to nie dziwi. Podejrzewam, że jak córka zdezerteruje za granicę to mój stary się nawet ucieszy, że problem sam się rozwiązał.

Poza tym to są bardzo twardo stąpający po ziemi ludzie, bo sami pochodzą z niezbyt zamożnych rodzin i wiedzą, że powodzenie w życiu nie bierze się z chwilowych uniesień, tylko ciężkiej pracy. A moja siostra z racji, że brzydka