Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Często na mirko są wpisy o dupach, które zadużają się w alavarasach z Hiszpanii, Włoch itp, dają dupy i odwalają. No więc byłem chłopakiem takiej idiotki, która poświęciła 3-leni związek na rzecz jednej #!$%@? nocy z typem z Portugalii. Gdyby nie jej przyjaciółka, której się podobałem i myślała że mówiąc mi przekona mnie do siebie to bym był tym rogaczem do dziś.

tymczasem...

po tych wydarzeniach pojechałem na Erasmusa do Włoch i poznałem półtora roku temu obecną narzeczoną. Włoszkę z Wenecji xD Żeby beki było mało - za miesiąc przeprowadzam się tam na stałe. Beka ze mnie czy nie? Burak spod Radomia here

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #erasmus

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 18
Gdyby nie jej przyjaciółka, której się podobałem i myślała że mówiąc mi przekona mnie do siebie to bym był tym rogaczem do dziś.

@AnonimoweMirkoWyznania: A skąd wiesz, że to w ogóle była prawda, a nie kłamstwo?

No więc byłem chłopakiem takiej idiotki, która poświęciła 3-leni związek na rzecz jednej #!$%@? nocy z typem z Portugalii.

A przedtem to niby jak się zachowywała? Dziewicą to ona nie była, prawda?