Wpis z mikrobloga

Była obietnica na Mirko, obietnica której nie dotrzymałem i wyrażam skruchę.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Poległem w walce z grubasem i brzydką sylwetką.
Za tydzień miną ustalone 2 miesiące. Ważę o pół kilo więcej niż na początku...
Coz poradzić Mirki.. werdykt zostawiam wam. Głosujcie w komentarzach...
Link do wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/23488023/z-okazji-faktu-ze-znow-sie-ulalem-jak-tlusta-swini/

#zalesie #przegryw #mirkokoksy #grubas #przegralembitwe #pytanie #wychodzeniezprzegrywu
Soju - Była obietnica na Mirko, obietnica której nie dotrzymałem i wyrażam skruchę.. ...

źródło: comment_ReLsLMo00Afx6mXWllaW04i4RZnykYfM.jpg

Pobierz
  • 20
@sz-n: Kiedyś byłem bardzo pozytywnym Mirkiem a teraz jestem otoczony przez osoby które mówią tylko ze wszystko jest bez sensu i nic się nie da. Ściągnęło mnie to na dół po jakimś czasie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Soju:Skoro masz taką świadomość, to już połowa drogi za Tobą. Skąd jesteś? Z jakiego miasta/regionu? Może znajdzie się jakiś pozytywny Mirek, żeby Ci pomóc. We dwóch/dwoje zawsze łatwiej:)
@Soju: Powiedz mi jak mieszkając w Azji można mieć nadwagę? Nie rozumiem, serio.
Pijesz zieloną herbatę? (zwiększa termogenezę), ryż z warzywami? Kuchnia buddyjskich mnichów nie ma sobie równych jeśli chodzi o utrzymywanie stałej wagi. Założenia diety z Okinawy są także właściwym kierunkiem.

Wrzuć swój typowy jadłospis dnia, a szybko ustalimy w czym tkwi problem.
@unknown_stranger:
Jem dość nieregularnie i mało zdrowo. W Azji łatwo o taki tryb życia bo wszystko jest zbyt wygodne.
Podsumowując: mało ruchu, dieta dno.
Dzisiaj na obiad jadłem grillowanego kurczaka z warzywami (bardziej po europejsku), wieczorem smażony ryż z kurczakiem i warzywami. Niestety do tego sobie zarzuciłem McDonalda przed chwilą. Od niedawna zacząłem samemu gotować Wiec jest trochę lepiej.
Masz dużo racji co do możliwości jeśli chodzi o jedzenie tutaj i
@Koka-Kola: To musi być na rzeczy. Po wielu próbach samemu powoli zacząłem do tego dochodzić, ze zachowanie planów w tajemnicy zwiększa szanse. Teraz widzę, ze jest ładnie wytłumaczone. Dzięki Mirek!