Wpis z mikrobloga

Dominika Figurska i jej mąż Michał Chorosiński 10 lat temu przeżyli poważny kryzys. Dominika wyprowadziła się wówczas z domu i zamieszkała z kochankiem, jednak po pewnym czasie postanowiła wrócić do męża. Potem znów poczuła się źle w małżeństwie i czmychnęła do swojego "przyjaciela", ale ponownie wróciła. Następnie wyjechała z mężem na wakacje, jednak po powrocie doszła do wniosku, że jednak woli kochanka... W międzyczasie zaszła w ciążę. Na szczęście Chorosiński uznał dziecko i od tamtej pory są razem, zaś Dominika postanowiła zostać ekspertką od moralności i życia w zgodzie z katolickimi wartościami. (...) W rozmowie z "katolickim tabloidem" przekonuje, że nigdy nie odeszła od wiary, a nawet w czasach, gdy zdradzała męża, ciągnęło ją do kościoła.

Właśnie została twarzą akcji "Wierność jest sexy".


#logikarozowychpaskow #katolicyzm #4konserwy #neuropa #lukasznajderkontent
anallizator - Dominika Figurska i jej mąż Michał Chorosiński 10 lat temu przeżyli pow...

źródło: comment_zHTS6V5BNkXr9pZbVFjn9VDpVtD3HArO.jpg

Pobierz
  • 73
@KarolinaAgata: @Mocniejpliss: Co ja czytam xD

To, że istnieją prawa moralne nie znaczy, że po ich złamaniu od razu jest śmierć, postulujecie retorykę ze Starego Testamentu, która o dziwo jest jednym z największym argumentem przeciwko kościołowi jeśli chodzi o ateistów, a wyraźnie jest napisane, że grzech = śmierć.

A potem Bóg zesłał Jezusa, który umarł za grzechy, narodziło się chrześcijaństwo (a z niego katolicyzm) które zakłada możliwość odpokutowania grzechów przed
Jak to 10 lat temu było to ma do końca życia się za nią ciągnąć bo bolec na boku? Skoro mąż jej wybaczył, a poza tym nikogo nie skrzywdziła ani nie zabiła to nie wiem skąd afera xD

Rozumiem, że po zdradzie kobieta na śmietnik, facet też xD


@dzeksondzekson: A niech sobie spokojnie żyje, każdy ma swoją moralność i o ile jest ona w granicach prawa to nic mi do tego.
@Pawu1on:

A niech sobie spokojnie żyje, każdy ma swoją moralność i o ile jest ona w granicach prawa to nic mi do tego. No ale robienie z niej teraz twarzy akcji "wierność jest sexy" no to idiotyczne jest.


No faktycznie, ma 5 dzieci z jednym facetem, nawróciła się, news z 2012 odkopany nie wiadomo po co przez pudelek a autorowi wpisu się ubzdurało że to jakaś nowa afera z fałszywą katoliczką