Wpis z mikrobloga

Szkoła marketingu PO godna ich komunistycznych przodków.


@taktosiekonczy: Widzę, że wrogowie "lewactwa" opracowali sztukę niemerytorycznego obrzucania błotem do perfekcji xD
Jak już o komunistach mowa to pragnę zauważyć, że to PiS, a nie PO przeprowadza działania iście komunistyczne teraz. I to oni mają w składzie na przykład niejakiego Piotrowicza :D
@brmstufldigart: no a tak nie jest? sam dla oszczędności jeżdżę KM. Samochodem jest wygodniej, szybciej, przyjemniej. Lepiej pod każdym - oprócz finansowego - względem. A gdyby nie to, że KM jest wyjątkowo tania u mnie w mieście (pod miastem już nie) + mam zniżki, to pewnie samochodem miałbym porównywalnie cenowo i zbiorkom nie miałby żadnych zalet.
@wonsz_smieszek: jak mam jechać do centrum to mnie krew zalewa.. i nie przez strefę "30" tylko ogólnie. Wsiadam w tramwaj i lecę. Jeszcze jakiegoś maila po drodze załatwię. Jak dobra godzina, to nawet się przejadę klimatyzowanym autobusem. Nie muszę się wracać po samochód, który zaparkowałem pół kilometra dalej.. I nawet jak familię zabiorę na spacer, to jest opcja kulturalnie browca przyjąć.

Tu nie chodzi o kasę, tylko o wygodę.


Edit: jakbym