Wpis z mikrobloga

Pierolde, wyłączam ten mecz. Jak oglądałem łączy nas piłka to miałem wrażenie, że od wszystkich strasznie biję sodówka, chyba się nie myliłem. Kilku tych chłopaków ma potencjał żeby zaistnieć w dorosłej piłce ale jak nie zaczną stapac twardo po ziemii to skończą najwyżej w 1 lidze. Spójrzcie na Lewandowskiego, gosciu jest na szczycie a i tak ciągle podkreśla, że caly czas musi udowadniać swoją wartość, nie to co te frajerki. Te chlopaczki mają maks. 23 lata a już tworzą jakąś "starszyzne" w kadrze. Wielkie #!$%@? gwiazdy. Co ta rada starszych osiągnęła w dorosłej piłce? Stępinski - ława w przeciętniaku we Francji oraz strzelanie goli ogórkom z dołu ekstraklasy, Dawidowicz - w 3 klubach pokazał zupełnie nic, Kedziora - 23 lata i tylko ekstraklasa. Itd. Chciałbym żeby Hajto wyszedł ze studia i poszedł prosto do szatni tych chłopców aby im nakopać do dupy. Sorry za brak składni ale po prostu się #!$%@?. #mecz
  • 23
Pierolde, wyłączam ten mecz. Jak oglądałem łączy nas piłka to miałem wrażenie, że od wszystkich strasznie biję sodówka, chyba się nie myliłem. Kilku tych chłopaków ma potencjał żeby zaistnieć w dorosłej piłce ale jak nie zaczną stapac twardo po ziemii to skończą najwyżej w 1 lidze. Spójrzcie na Lewandowskiego, gosciu jest na szczycie a i tak ciągle podkreśla, że caly czas musi udowadniać swoją wartość, nie to co te frajerki. Te chlopaczki
@Bekazwas: Naoglądali się filmików z seniorów i teraz próbują to naśladować. Seniorów bronią wyniki i widać po nich jednak klasę, a tu mamy tylko przeciętnych rozpieszczonych kopaczy, którzy w większości nie dorównają nawet w połowie seniorom. Z tej kadry to może 3-4 coś osiągnie, reszta czeka przyszłość w naszej Ekstraklasie i nic więcej. Jak widzę następców Szczęsnego, Glika, Krychy czy Lewego to słabo to widzę.
@Bekazwas: Bielik miał racje, przecież oni wyglądają jak jakaś zbieranina piłkarzy, którzy nigdy ze sobą nie grali

- Dawidowicz to by się nie załapał w takiej formie na ławke Ruchu Chorzów
- Miej bramkarza Fiorentiny ( Tak, wiem, rezerwowego) stawiaj na bramkarza Olimpii Grudziądz, który ciągle robi błedy
- Mimo że, Bednarek i Jach to wcale nie są jakieś pachoły a naprawde utalentowani środkowi obrońcy to grają jakby sie komunikowali ze
@Maklerio: Jedynym ratunkiem dla Bednarka to jest jak najszybszy transfer z Lecha, gdzieś na zachód i to do klubu w którym będzie grał i maił obok siebie kogoś doświadczonego żeby się uczyć.
@adrian43: Bednarek dopiero co ukończył 21 lat a już w lidze jest uznawany za jednego z najlepszych obrońców, kwestia dni-tygodni jest wyjazd jego za granice. W przyszłosci to będzie naprawde mega grajek i o to jestem akurat spokojny.
@adrian43: No problemo. Po prostu mnie przygwoździło jak zobaczyłem 56.
Ale chyba i tak Lech odrzucił ofertę Anglików. Ponoć są zakusy, że Monaco ma coś zaproponować
@adrian43: Widzę to dokładnie tak samo. Anglia to w moim odczuciu zbyt szerokie wody na tę chwilę i zbyt duża presja. A łapanie doświadczenia przy Gliku na pewno nadałoby rozpędu jego karierze.