Wpis z mikrobloga

Niestety po wielu latach wspólnego życia odszedł mój przyjaciel #heniek mam nadzieję, że jest teraz we wspaniałej jaszczurczej Walhalli, gdzie świerszczy i karaluchów ma pod dostatkiem. Miał około 9 lat, przypałętało się do niego jakieś choróbsko i niestety umar :(
Był pierwszą z moich jasczurek i choć zostało mi ich jeszcze kilka, i z pewnością niejedna dojdzie to żadna nie zastąpi mi Heńka. Żegnaj przyjacielu.
Kilka archiwalnych zdjęć na pożegnanie.
Heniek 1
Heniek 2
Heniek 3
Heniek 4
Heniek 5
Heniek 6
Heniek 7
#terrarystyka #zwierzaczki #gady
@Xenesthis @czarny002 @Vilyen @PanKara @gugas @kasiknocheinmal @Bimbermaeister @Wulfee @Migfirefox @RozowaSkarpetka @wysocki: @guarani: @Lrrr @Razr @magdalenas @wspodnicynamtb @Khaleesi @goomowy @leworwel: @bosek: @rss @likk @Sneakerro @kamdzowa @megson91 @nokja @Inkwizycja @hartem @Otsego_Amigo @Baletka @Angel_of_death @Middle-Earth @zwierzak2003 @Jormungand @xyz23 @quicksilver @danielz_ @Dipolarny @Haszaks @rzezucha @papja @Domisiowa69 @koters @Yachu @MaupoIina @PiccoloColo @peralta @Shagga @Herbatniki @RanFun @botLigaNauki @x-SANTA-x: @yeloneck: @Twinkle: @Fakie @Phallusimpudicus @NigdyNieBedeBordowy @mkcvxpu @twardepienty: @wetcat @Kat__Rzeznikow: @SunnO @WodzCzapi: @Ranfun i cała reszta :) Jak ktoś chce/nie chce żeby go wołać to śmiało pisać :)
GraveDigger - Niestety po wielu latach wspólnego życia odszedł mój przyjaciel #heniek...

źródło: comment_gUM9wLxALbPwfg4c1mFjXGt8wf2gscP9.jpg

Pobierz
  • 23