Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest chore?

Ci rodzice którzy pozwalają swoim gówniakom biegać z gołym dzyndzlem czy pierogiem w miejscach publicznych. A walić jeszcze plaże, już tutaj wyczuwam mocne pieluszkowe zapalenie mózgu ale co do cholery trzeba mieć w głowie, aby puścić tak gówniaka w centrum jakiegoś miasta? Ostatnio odwiedzałam rodzinne strony we #wroclaw, rynek, szklana fontanna, bachory biegają goły od góry do dołu, kąpią się w tej wodzie, piją, chlapią, istna sielanka. Totalnie nie widać, że kilka minut wcześniej po drugiej stronie obmywał się w niej jeden z meneli po kolejnej ciężkiej nocy, a parę metrów dalej ławkę okupuje gościu, który dość intensywnie się przygląda. Powodów cała masa, bo a) nikt nie chce oglądać nagich dzieci, b) niektórzy chcą oglądać nagie dzieci, c) ubrania zostały jednak po coś wymyślone i d) jak chcemy pieroga to se zjemy w domu. To jest tak kruci bezmyślne, że brak mi słów.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 170
@Nidor: Nie mam z tym problemu ze sie dzieci (ubrane czy tez nie) kąpią w fontannie, czy ze ktos sobie moczy w niej nogi. Po to sa by obywatele mogli z nich korzystac.
Przeszkadza mi jednak to ze ktos wtyka nos w nie swoje sprawy i stara sie ograniczyc wolnosc osobista innych dla wlasnego "widzi mi sie".

(Fotka z Washington Square Park w stanach gdzie ludzie bardziej szanuja wolnosc osobista innych)
d.....k - @Nidor: Nie mam z tym problemu ze sie dzieci (ubrane czy tez nie) kąpią w f...

źródło: comment_e8OgdxU7NFbxPBYgevojaU9gl46aVN87.jpg

Pobierz
@dob3k: Mi nie przeszkadza fakt że się kąpią. Niech się kąpią ze świadomością rodziców, którzy wiedzą, że w tej samej fontannie obmywa się pół menelskiego świata Wrocławia. Przeszkadza mi to, że latają nagie i będę miała o to ból tyłka do końca świata i jeden dzień dłużej, bo masa ludzi w tym ja nie chcemy tego oglądać, a i nie po to o pedofilii trąbi się tak dużo, aby chwilę później
@Nidor: A w morzu sraja i zdychaja ryby. Co to za roznica ze menele sie obmywaja?
Jak nie chcesz ich ogladac to sie na nie nie patrz. Prosty i skuteczny sposob. A co do pedofili to zajmij sie lapaniem i karaniem ich a nie ograniczaniem wolnosci innym ze wzgledu na nich.
Nozy tez bys chciala zabronic bo sa tacy ktorzy chca ich uzyc do zadzgania kogos?
ubrania zostały jednak po coś wymyślone


@Nidor: Żeby nie było zimno i dla higieny. Nie zostały wymyślone żeby zakryć nagość. Przykro me.

a) nikt nie chce oglądać nagich dzieci, b) niektórzy chcą oglądać nagie dzieci,

A większości wisi to. Równie dobrze mogę napisać że nikt nie chce oglądać grubych ludzi. A ktoś chce? I to jest powód do czegoś?
Ja nie chcę oglądać Matizów bo mnie razi ich wygląd - zabrać
@Nidor: zapraszam do Lublina. Tutaj może nie tyle co całe gole to w strojach kąpielowych całe wycieczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) małe dzieci w pieluchach tyłkiem siedzą w fontannie, wczoraj widziałam dziewczynkę ok. 6 lat w samych gaciach spacerującą od fontanny do budki z lodami. Co chwila jakieś dziecko płacze, bo ma rozwalone kolanko, bo płytki są śliskie. Mam nadzieje ze wlewają do nich jakieś oczyszczacze, bo
@Nidor: Przypomniała mi się moja wizyta u koleżanki, która wtedy mieszkała w kamienicy na ul. Zachodniej w Łodzi, tuż obok Manufaktury. Wiecie, jak to w centrum Łodzi - ruiny i patologia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wchodzę do bramy, a tam jakieś dzieciaki biegają nago. Nie było tam żadnej "fontanny" w formie szlaucha ani dmuchanego basenu. Po prostu biegały nago jak w Afryce albo najgorszych slumsach Ameryki Południowej.