Wpis z mikrobloga

Czemu @Moderacja wywala mój wpis z gorących. Dowód niżej. Czy tu działa jakieś lobby feministkek XD kogoś musiało zapiec, że po 3 godzinach wpis zniknął z gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#afera #boldupy #truestory #polak #samochody #humorobrazkowy #heheszki #oswiadczenie #takaprawda #dyskryminacjanosacza #feminizm #lobby
źródło: comment_WNxL3Vke9xdJ6nrKsY4q7feGeQTVNaMQ.jpg
  • 49
Nie "wywalamy" wpisów z gorących. Musiałeś trafić na wiele czarnych list z powodu tego wpisu i algorytm automatycznie usunął Twój wpis z gorących dyskusji.


@Moderacja: ale ściema hahahaha, zresztą pomijając, że kłamiecie to pogratulować algorytmu, który po czarnolisto od konta potrafi wyszperać który wpis usunać po zawartości pixeli na obrazku. Mysleliście by pracować dla służb specjalnych z takimi skilami?
@Rozpustnik ja kiedyś wypadłam z gorących po 3h a wrzuciłam śmiesznego kotka xD na czarno nie ma miało dużo osób z tego co pamiętam po podsumowaniu także to raczej nie to. Chyba trafiłam na czarno po pokazpolmordy xD
@Rozpustnik: zrób takiego mema z kombajnem. Ja ostatnio, po minucie jazdy za kombajnem z chederem mówiłem: pewnie baba.
Następnie wyprzedziłem kombajn, spojrzeliśmy na operatora i zrobiłem poker face ;-)
Wpis został usunięty automatycznie i nie da się go już przywrócić.


@Moderacja: #!$%@?ąc od tego czy ten wpis faktycznie zniknął przez to czy nie to jeśli faktycznie tak macie to niezły fail, zwłaszcza gdy przecież jakiś czas temu sami się przyznaliście że możecie ręcznie wrzucać wpisy do gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie możemy. Wpis został usunięty automatycznie i nie da się go już przywrócić.


@Moderacja: No to ja się nie dziwię, że tagów nie jesteście w stanie naprawić jak myślicie, że taka prosta rzecz jest niemożliwa.