Wpis z mikrobloga

@kult_cwaniaka Ech, nie mam czasu ani ochoty na wdawanie się w słowne przepychanki, tym bardziej w obronie ideologii, z którymi nie czuję się w żaden sposób związany, ale serio? Jeżeli to troll to całkiem udany, bo prawaków z pewnością dupa zapiecze. Nie od dziś wiadomo, że Hitler to swoiste zgniłe jajo, którym przerzucają się zwolennicy obydwu stron. I każda ma w tym trochę racji, ale świat nie jest czarno-biały. Ideologia Hitlera to
@kult_cwaniaka Przez moment sądziłem, że mam do czynienia z człowiekiem myślącym, nie politycznym betonem. Nie wiem czy jest sens odsyłać Ciebie do książek (nie, nie "prawackich"), gdyż istnieje mała szansa, że umysł zakażony daną ideologią przetrawi to co jest w nich zawarte. Osobiście, nie znoszę osób, które świat widzą tylko przez pryzmat swoich wąskich poglądów. Zapewne słusznie zakładam, że każdego zbrodniarza w historii zaliczyłbyś do znienawidzonej opcji. Tak jak napisałem powyżej -
@Istvan_Szentmichalyi97: Człowieku, jesteś milionowym egzemplarzem na wykopie, który pisze mi coś takiego, a ty w dodatku ładnie to ubierasz w słowa i odsyłasz mnie do źródeł jakbym urodził się wczoraj. Więc i tobie napiszę to co zawsze piszę. Podstawą nazizmu jak to ze skrajną prawicą bywa był darwinizm społeczny. To był pieprzony fundament taki sam na jakim opiera się np. "pan Janusz". Różnica miedzy panami Januszami z redncekiego południa USA, a