Wpis z mikrobloga

@Dziki_Odyniec: Zwykle staram się bronić kobiet na tym forum, aczkolwiek nie da się ukryć, że większość tych które pisze takie komentarze nic nie wnosi do swojego życia(tzn. Jest tak nudne, że trzeba się rozwodzić nad jakąś "męskością" dzisiejszych mężczyzn, która stoi według mnie na wysokim poziomie).

Wojsko przymusowe to najgorsze co może być, bo składa się wtedy nie z ludzi faktycznie chcących bronić ojczyzny.

Komentarze typu "cipy w rurkach, wreszcie zmężnieją,
@Hans_Olo: mieli, ale nie w takiej skali jak dzisiaj. Wcześniej praktycznie(mówię tutaj tak no 20 lat wstecz) przecież mężczyzny życie było takie szkoła>zawód lub studia>praca x3>emerytura>śmierć.

A i jeszcze chciałbym dodać, nie wiem #!$%@? ile razy zobaczę ten argument "cipy w rurkach" ale niech się douczą, że rurki są zwężane od "GÓRY" i nie wygląda się w nich przynajmniej jak worek ziemniaków..

Pozdrawiam
@Dziki_Odyniec: Piszą, jakby co najmniej były w wojsku i odbyły tam kilka lat służby, a w gruncie rzeczy bazują tylko na jakimś wyidealizowanym wyobrażeniu.

drastycznie wzrośnie liczba samobójstw bo co druga ciotka po miesiącu będzie się wieszać albo ciąć hehe


A ja tam życzę szczerze takiemu babsku, które jest pierwsze do decydowania o życiu obcych sobie mężczyzn, żeby odbyło służbę ku chwale ojczyzny pracując w polu. Kobiety dawniej to robiły całymi
  • 119
@PiersiowkaPelnaZiol > @Dziki_Odyniec:
Są żałosne, bo to pokazuje jak bardzo te kobiety są w tyle z dzisiejszym światem. Dzisiejszy mężczyzna to nie tylko bankomat i gość zapieprzający 24/7 a facet który ma zainteresowania, podróżuje, uczy się języków, spełnia się zawodowo/indywidualnie. Widać kobiety to boli, bo kończą się dla nich złote czasy "dawania siebie i nic poza tym".

Myślę, że problem jest jeszcze głębszy.
Wielu mężczyzn coraz odważniej i głośniej mówi o