Wpis z mikrobloga

@Opipramoli_dihydrochloridum Nigdy nie zrozumiem, po co ludzie kupują te wszystkie etui kierując się kwestią ochrony, a nie chęcią zmiany wyglądu. Przypomina to oklejanie pilota folią (czego na szczęście nigdy nie widziałem w rzeczywistości). Przecież po to jest telefon, żeby go używać. Potrafię tylko zrozumieć naklejanie szkła hartowanego, bo trochę szkoda wywalać nowy telefon do kosza, zwłaszcza, jak ktoś ma dziurawe ręce.
Ja zawsze bd. zdania że telefon ma być taki, żeby można było go bez problemu obsługiwać 1 ręką, dlatego w moim przypadku nigdy nic większego niż 5''


@samuraj24: Ja też, mam duże dłonie, więc u mnie 5.5 cala jest optymalnym rozmiarem, choć nigdy nie powinno się na to patrzeć, a na ogólny rozmiar telefonu, bo bezramkowe 5.5 cala spokojnie dorównują wymiarem te 5 calowe.
@samuraj24: Dla mnie wszystkie etui poza tymi przezroczystymi gumowymi, chroniącymi przed wyślizgiwaniem z rąk i amortyzacją to jest dramat, szczególnie w iPhonach. Czego by o iPhonach właśnie nie mówić, to te telefony są całkiem konkretnym kawałkiem sztuki użytkowej. Są po prostu ładne, minimalistyczne, zgrabne. Jak ktoś wkłada go w jakiś paskudny case to mnie od doznań estetycznych skręca w środku XD
@TomdeX: @samuraj24: Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia. Obecnie używam 5,7" i mniejszego wyświetlacza sobie już nie wyobrażam. Ważne jest aby przy tej wielkości telefon był smukły, dobrze wyważony i nie był ciężki, więc metalowe ramki przy tym rozmiarze należy omijać szerokim łukiem, i żeby pewnie leżał w dłoni gdzie materiał użyty na plecach jest kluczowy. I te 5,7" obsługuje spokojnie jedną ręką ( ͡° ͜ʖ ͡°)