Wpis z mikrobloga

#podrozujzwykopem #podroze #jedziemnapolnoc #roadtrip #kuopio #finlandia #helsinki

Wyprawa na nordkapp dzień 3

Poprzedni wpis:
http://www.wykop.pl/wpis/26056853

Miałem nie pisać, ale siedzę na kempingu pod kuchnią (tylko to mają wifi) i czekam, aż mi się ściągnie brakujący kawałek mapy.

Jestem pod Kuopio, w załączniku nasz nocleg xD Finlandia to piękny kraj. #!$%@? tam Helsinki. No jest miasto, widziałem jakiś kościół w skale, bardzo mało Muzułmanów. To, co mi się spodobało, to dużo zieleni. Ale jak mówiłem, #!$%@? w to.

Najlepsza rzecz w tym kraju to lasy. Mam wrażenie, że każdy kawałek wolnej przestrzeni porastaja drzewa. Coś niesamowitego.

To, co jest mega słabe, to ceny. W hotelu wydaliśmy na śniadanie prawie 100 zł I zezarlismy kanapeczki xD nawet #!$%@? jajecznicy I paroweczek nie było. A kawa zimna.

A jak jutro jutro będę lać benzynę po 1.54 EUR to mi dupa na pół pęknie. A będzie drożej xD

Promem plynalem, zajebista frajda xD

Trzymajcie się ramy, to się nie posramy, elo
  • 4
@paziu
@notdot nie no, ceny to nie jest wielki problem. To paliwo już przeboleje, a jakbym chciał, to na żarciu zabranym do auta dojadę do domu xD no i McDonaldy się sprawdzają. Jadam tam praktycznie tylko podczas urlopów xD

A spanie w takich warunkach też do najdroższych nie należy, chociaż cena jak za trzy gwiazdki w Poznaniu