Wpis z mikrobloga

@Axelio: człowieku jesteś chory jeśli wygadujesz takie rzeczy jak tu w 1:12:47. Jak może Ciebie cieszyć czyjaś śmierć? Co on takiego zrobił, że "dobrze, że zmarł"? Taki z niego komunista i propagandysta, że na wieść o jego śmierci aż się ucieszyłeś? Żałosne, cywilizowani ludzie się za żadnej śmierci nie cieszą, kim by ta osoba nie była.
Faiko - @Axelio: człowieku jesteś chory jeśli wygadujesz takie rzeczy jak tu w 1:12:4...
@Ilmerith
Jeśli uznajemy śmierć za karę. Dla mnie to po pierwsze niemoralne a po drugie co to za kara? Pstryk i po krzyku. Teraz mamy takie humanitarne metody że to żadna kara fizyczna nie jest.
@Ilmerith
Dobra spoko, ale zastanówmy się czy nie lepsze byłyby w tym przypadku tortury jak już chcemy "ukarać". Mówię to nieironicznie, naprawdę nie wiem czemu w tych czasach kompletnie porzucono kary cielesne. A po za tym nie wiem czy prosty Hammurabi jest tym co powinno ustawiać naszą moralność w tak trudnej sprawiem. Wiedz także że rozumiem Twoje podejście w stu procentach ale według mojej moralności nie potrafiłbym być za karą śmierci.