Wpis z mikrobloga

oglądam właśnie te grube modelki z polsatu i takiego rakowiska dawno nie widziałem xD same karyny i mamusie 24/7, ci z normalnego top model to chociaż coś sobą reprezentowali, a ich jedyna obrona to smutna historyjka ze szkoły jak to się dzieci śmiały albo weźcie mnie bo jestem madką 4 dzieci i chcę pokazać innym kobietom, że przytycie w ciąży 50 kilo to nic złego xD Już nie wspomnę o tym że jak były szczupłe dziewczyny to czepiali się ich o WSZYSTKO, farbowane włosy, 1 kg za dużo/mało, lekki makijaż, a tu przychodzi takie karyńsko, brwi od szklanki, siano zamiast włosów i wszystko ok, nie można nic powiedzieć bo jeszcze będzie jej przykro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazgrubasow #rozowepaski #logikarozowychpaskow
Pobierz g.....z - oglądam właśnie te grube modelki z polsatu i takiego rakowiska dawno nie wi...
źródło: comment_hqrcrGnBYdeON7hA6Ol3a8PajIy2HV3T.jpg
  • 37
@grzegorzbrzeszczykiewiczz: Widzę, że Polsat postanowił pokazać drugą stronę barykady - ostatnio wszędzie trendy fit, zdrowe odżywianie itd. a oni postanowili propagować otyłość i choroby z tym powiązane, no brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam na wersje męską z typowymi januszami - już widze te sesję przy sprzedaży używanych passeratti oraz reklamówki tanich browarów xD
@grzegorzbrzeszczykiewiczz:

Problemy są chyba dwa.

Po pierwsze, plus size nie znaczy że kobieta może mieć od 20% do 100% ( ( ͡ ͜ʖ ͡) ) tłuszczu.Ten program będzie zgubny w skutkach,bo sporo otyłych dziewczyn będzie sobie wmawiać że są bardzo ładne,tylko w rozmiarze plus size.No nie,jeśli waga w kilogramach i wzrost w centymetrach są mniej -więcej takie same - nie jesteś plus size.

Po drugie,kobieta musi