Wpis z mikrobloga

Uważacie, że moderacja na wypoku ma dodatkowy chromosom a najgorsza to ta z elektrody? XD to posłuchajcie tego.
Udzielam się na pewnym forum całkowicie niezwiązanym z tym, co napisałem na shoutboksie. A napisałem, że zdarzyło mi się czasem wyprzedzać na przejściu dla pieszych (na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną można) i dostałem bana na 3 dni za łamanie polskiego prawa, a dokładniej kodeksu ruchu drogowego. Na forum, #!$%@?, o owadach XD
#gorzkiezale #bekazmoderacji tym razem nie wykopowej
  • 17
@Arveit: Jest bardzo proste wytłumaczenie, żeby wyprzedzić musisz zwiększyć prędkość, jak zwiększysz prędkość to masz większą szansę że jakiś owad rozbryzga Ci się na szybie. On to zrobił żeby chronić owady.

@Arveit: Generalnie to tak jest w wielu miejscach z administracją/moderacją - nie ma jak inaczej się #!$%@?ć, to poszukają błędów w pisowni, może między zdaniami da się wyczytać, że masz nielegalnego Windowsa albo nie płacisz abonamentu za TV... Cokolwiek aby się zaczepić i doczepić ostatecznie :) Nawet na forum o owadach, w zasadzie nieważna całkowicie tematyka.
Dlatego się unika takich miejsc, niech sobie PANY siedzą razem ze swoimi kółkami wzajemnej adoracji