Wpis z mikrobloga

#!$%@? poszedłem na ta randke z badoo i #!$%@? siedziałem 15 minut na lawce i nikt kto przechodził nawet nie spojrzał na mnie

Oszukala mnie i nie przyszła w ogóle,nie ma szans żeby uciekła przez zakola bo siedziałem w kapturze specjalnie pisałem do niej i nie odpisywała

Ja #!$%@? te randki byłem w sklepie kupiłem piwo i chipsy i czas na kolejny samotny wieczór...

Nigdy wiecej

#przegryw #badoo #stulejacontent #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@LeVentLeCri to nie troll wrzuciłem z nudów raz takiego posta bo sie nie znam na modzie i gustach po prostu a nie chce wyglądać jak debil

Dzisiejsza sytuacja miała sytuacje naprawdę i czuje sie teraz fatalnie z tym, czas pogodzić sie ze swoim losem.
  • Odpowiedz
@trezzile: tak i potrzebujesz oceny skarpetki. Nie wciskaj kitu, jesteś jakąś kalką janusz pola, te same tematy, bardzo podobne problemy. Ktoś z prawdziwymi problemami zachowuje się inaczej. Choć problem to i może masz, skoro chce ci się tyle czasu poświęcać na trolling ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TaoHosts: Daj spokój mireczku, ten facet to kolejny zbawca uwalniający od wszystkich problemów poprzez zwiększenie samooceny co działa tylko na tych którzy już i tak mają wysoką ;-) Z gówna bata nie ukręcisz
  • Odpowiedz