Wpis z mikrobloga

Teraz uważam, że jedni i drudzy są tacy sami.


@qwertytbg: co jest oczywistą bzdurą. Do PO mi daleko (jestem razemowcem), ale:

- to nie PO przeprowadziło zamach na konstytucję (to jest naprawdę najpoważniejszy zarzut, kroczymy wielkimi krokami ku białorusi)
- to nie PO poszło na wojnę z sądami
- to nie PO zrobiło z TVP stację rodem z korei północnej
- to nie PO grozi "repolonizacją" mediów
- to nie PO
@xeeeeeeenu:

to nie PO przeprowadziło zamach na konstytucję (to jest naprawdę najpoważniejszy zarzut, kroczymy wielkimi krokami ku białorusi)


Doprawdy? A kto próbował #!$%@?ć swoich sędziów do TK rozpoczynając całą inbę?

to nie PO poszło na wojnę z sądami


Nic dziwnego, skoro to ich sędziowie dawali się nagrywać na podstawianiu swoich kolegów do prowadzenia spraw by "było ok" (patrz Amber Gold i Gdańsk), to ich sędziowie uniewinniali Sawicką skazując Kamińskiego w groteskowym
@xeeeeeeenu: 1. Akcja z sędziami TK podobna do PiS. 2. Akcja z AG pokazuje, jaką odpowiedzialność ponoszą. Typ miał kilka wyroków w zawieszeniu i dostawał kolejne pod protektoratem władzy. 3. Co do telewizji mniej więcej się zgadzam, chociaż zawsze jest skrzywiona w stronę właściciela. 4. Nie widzę nic sprzecznego z prawem w wykupieniu udziałów. 5. To że mają słabą bazę kredytową, to wina zarządzających. Jak łączysz to z pisem? 6. Chyba
@uknot:
Problem z takimi jak ty jest taki, że sami nie widzą, że są manipulowani i jednocześnie zarzucają to stronie przeciwnej. Ja jestem poddawany propagandzie? Nie mam TV, radia nie słucham, prasę przeglądam od wyborczej po wsieci. Interesuję się przemianami systemowymi w naszej części Europy i pewnie głównie stąd się wzięły moje poglądy.
PS. Daję sobie rękę uciąć, że ty za to jesteś z takich niedzielnych politykierów, co to wiedzą, że
@xeeeeeeenu: ja #!$%@? i ty myślisz, że razem jest inne od PiS i PO ? Wymieniłeś masę argumentów które nie maja nic do rzeczy. Z zamachem na konstytucję na czele, gdzie np Niemcy mają te same zasady i nikt nie jęczy. PiS niby poszedł na wojnę z sąsiadami ? Jedna z zasad które rządzą światem: nikt nie szanuje słabych. Trzeba zaznaczać swoją pozycje by być partnerem do dyskusji. TVP od samego