Wpis z mikrobloga

@Lissa: Za 2 mln lat, długo po tym jak naszego gatunku już nie będzie, odkopie ją jakaś obca cywilizacja i zrobi drugi Park Rujarski ( ͡º ͜ʖ͡º) Trzymajmy kciuki za karynkę, aby się ostała.
  • Odpowiedz
Echhhhh, smutne to. Najgorsze, ze niektórzy, klepiac ten kod zarabiaja więcej niż niejeden ogarnięty uczciwie i ciezko pracujący człowiek. Smuteczek.

Echhhhh, smutne to. Najgorsze, ze niektórzy, kopiac te bitcoiny zarabiaja więcej niż niejeden ogarnięty wykształcony człowiek. Smuteczek.

@Lissa: ehhh a wykop zawsze taki sam
  • Odpowiedz
@Canio: Nie bierz tego tak do siebie. To jest tak jak z zawodówkami, niektórzy idą bo lubią, i czują pasję do zawodu ale większość idzie bo "he he nie trzeba sie uczyć", "co na niby na studia pójdę jak ciota?" itp.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Canio
@Delfin17 Dokladnie, dla niektórych to pójście na łatwiznę. Zresztą az sie roi od tych 'artystek', tak samo jak od trenerow personalnych. taka moda. ciezko znaleźć kogos, kto robi to dobrze i ma zajawke, a przy okazji jest przedsiębiorcza osoba.
  • Odpowiedz
@Canio: Ja tam szanuję laski robiące dobrze paznokcie czy rzęsy, bo to pomysł na biznes jak każdy inny. Gorzej, że wiele młodych dziuniek się za to bierze, bo im się wydaje, że umieją. Tak samo im się wydaje, że skoro lubią się malować, to spokojnie mogą zostać kosmetyczkami. Potem ludzie chodzą do takich znawczyń i tracą wzrok albo mają problemy ze skórą. Już pominąwszy, że wyglądają źle, bo nie kązdy musi
  • Odpowiedz
Ja skonczylam studia :) w tym jedne w Anglii, menadzerskie. Jestem specjalista. Wiem, ze niektorzy odwalaja lipe bo pozniej ratuje kobiety po czyms takim. Tez mnie to drazni, ale nie zmienia faktu, ze wiedzy ogrom i kasa fajna. W moim przypadku.
  • Odpowiedz
@Delfin17 ze studiami też jest podobnie, niektórzy idą na dany kierunek, bo lubią i czują pasję do tego, ale sporo idzie bo "hehe nie trzeba jeszcze pracować", "co ja do pracy mam iść?" :D
Niestety nie jest to kwestia rozwoju zawodowego, tylko ludzi, ale przyszłość zweryfikuje i jak ktoś będzie robić na odwal, to koniec końców nie będzie miał klientów/pracy :)
  • Odpowiedz
@Lissa: Kiedyś ludzie nosili skóry z niedźwiedzi i zęby wilków, które zabili, żeby pokazać swoją odwagę.
Nie śmiejcie się z biednej Karyny, że potrafi ubić jedynie komara.
  • Odpowiedz