Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
1. Bardzo atrakcyjna kobieta.
2. Mądra
3. Wierna
4. Jestem jej pierwszym (seks)
5. Moja rodzina bardzo ja lubi
6. Nigdy nie odmawia seksu/loda (ba! Czasami anal wchodzi w grę!
7. Gotuje
8. nigdy mnie nie okłamała
9. Bardzo o siebie dba, zawsze dobrze wyglada
10. Bardzo dobrze zajmuje się naszą córka
11. W domu zawsze wszystko poprane, posprzątane
12. Nie lata po klubach/ mieście sama (sam to wywalczyłem w sumie)
13. Robi śniadania
14. Chodzi na siłownie - olewa bardzo duża ilość facetów, nie przyjmuje żadnych zaproszeń od nich na face, nie reaguje na zaczepki/wiadomości - jest wierna
15. Ma bardzo ładna figurę
16. Stara się w lozku - jakieś seksowne, fikuśne ubrania
17. Jest zaprzeczeniem egoistki

Wydawać by się mogło, ze ideał. ALE ma najgorsza możliwa cechę; jest nerwowa, nie przejawia się to na codzień, chociaż taka akcja jest minimum raz na 2/3 miesiące, ze czepia się o jakaś drobnostkę przez co powstaje okropna awantura. Wiem, ze ideały nie istnieją, ale jest to dla mnie najgorsza cecha u kobiet. CZEPIANIE SIĘ O DROBNOSTKI Przez to ze jest taka nerwowa wszystkie jej zalety bledną na punkcie tej wady. Nie wiem już co mam robić, bo najważniejsze co dla mnie jest to spokój, nie chce się wiecznie obawiać, ze wrócę kiedys do domu coś zrobię złe i będzie wojna. Do tego jakieś fochy, fakt ze nie są często, ale #!$%@? niesamowicie. Moje poprzednie partnerki raczej nie waliły fochów. Czy to u kobiet normanlne? Może to ja przesadzam i powinienem doceniać to jaka jest i te wady jej zaakceptować? Jak jest z tymi fochami u waszych kobiet?

#logikarniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania A jakby była tym ideałem to byś zaraz płakał, że jest nudna albo czułbyś kompleksy w porównaniu z jej cechami.

Może z nią porozmawiaj o jej uczuciach: może nie jest świadoma własnej nerwowości, może ma za dużo na głowie albo w wielu aspektach stara się być idealna i odbija się to na jej nerwach. A może ty jesteś niespokojny i prowokujecie się nawzajem. Zastanów się, czy wolałbyś swoją partnerkę, która zbytnio
popieram @KwasneJablko w 100%, bo Ty jesteś dorosłym facetem i jak sam piszesz dajesz radę ale wasza córka jeszcze dorasta. Nerwowość jest zaraźliwa na długą metę. Przecież kiedy dziecko wysł#!$%@? takiej awantury choćby przez chwilę, to nie rozumie co i jak, nie jest świadome czy poszło o drobnostkę, nie wie czy to normalne zachowanie w każdej ludzkiej relacji -- jedynie chłonie atmosferę.

Zresztą po tym co piszesz twoja kobieta jest perfekcjonistką, prawda?
@AnonimoweMirkoWyznania
12. Hmm czyli nie pozwalasz jej nigdzie wychodzić? Z koleżankami na kawę tez? XD
14. Nie rozumiem czepiania się o znajomych na fejsie - to tylko Facebook ludzie (chyba że nowy znajomy jest nachalny)

A co do "nerwowości", raz na 2 czy 3 miesiące to nie ma tragedii, skoro przez resztę 60-90 dni jest ideałem. A może ma właśnie okres i jakiś stres w pracy czy gdzieś tam i tak właśnie