Wpis z mikrobloga

#wykop #logikarozowychpaskow

@atoic w pigułce:
1. Płacz, że nie ma pracy dla ludzi z twoim wykształceniem (czyli bez wykształcenia).
2. Na sugestię, żeby zdać maturę płacz, że się nie nauczysz, a nie stać cię na korepetytora.
3. Skasuj wątek i strzel focha.
4. Zamiast odstawić mirko i ruszyć dupę - wrzucaj śmieszne kotki.
5. Brak profitu.
  • 13
  • Odpowiedz
@Fenrirr: zawsze śmieszą mnie znajomi, którzy nie zrobili matury "bo na co im ona". Okej, mi też się nie przydała, ale po tylu latach chodzenia do szkoły jednak, dla samego siebie, warto zrobić ten papier. Inaczej na cholerę mi ta cała szkoła średnia, taki trochę przegryw. Jest jeden ziomek, który rzucił zawodówę jak skończył 18stkę i poszedł do roboty - jego rozumiem, bo szkoła była #!$%@? i rzeczywiście wybrał zarabianie na
  • Odpowiedz
@Marmeladkas pamietam ze ma jakiś tag z golymi dupami ale generalnie mi to zwisa i powiewa bo mam ja na czarno xD czasami tylko cos widze jak ktoś wstawi screena z nią
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: ja zdałem ładnie maturę i szczerze mówiąc - żałuję w cholerę.

Odbyt mnie boli kiedy widzę jak moi znajomi bez studiów zarabiają po 4-6 tysięcy, a ja się męczę za 2 tysiące na umowie o dzieło.
  • Odpowiedz
  • 1
@Fenrirr tym bardziej, że ostatnie matury to jakiś żart z wymaganej jeszcze kilkanaście lat temu wiedzy, która była potrzebna, żeby świadectwo dojrzałości dostać.
  • Odpowiedz