Wpis z mikrobloga

#chinskiecuda #rozdajo #kupony #cebuladeals #xiaomi

Drogie mireczki!
Szykujemy dla Was prawdziwą petardę na dzień singla i prawdziwe rozdajo ()

Do rozdania będzie Xiaomi BT Speaker 2.0 w kolorze niebieskim, który recenzowaliśmy TUTAJ

Zasady rozdajo będa takie jak zawsze - losowanie wśród plusujących (zielonki papa).

Ale to nie koniec, wraz z rozdajo ogłosimy dedykowane kupony na ten sprzęt, wiec nie radzę kupować go przed naszym ogłoszeniem ( ͜͡ʖ ͡€)

Żeby nie ominąc tego wydarzenia:

Obserwujcie nas na wykopie.
Obserwujcie nas na facebooku
Obserwujcie nas na naszym blogu.

A więc do zobaczenia! Najpóźniej wieczorem rozpoczniemy rozdajo oficjalnym wpisem na wykopie, fb i na blogu!
chinskiecuda - #chinskiecuda #rozdajo #kupony #cebuladeals #xiaomi

Drogie mireczki...

źródło: comment_kfE2CI7R2qb4vjVQLfNCohzutnTSYBN3.jpg

Pobierz
  • 24
Można plusować oba, weżmiemy plusujacych z tego i następnego wpisu do losowania, więc można zwiększyć swoje szansę.


@chinskiecuda: czyli nie bedzie jedyną uczciwą metodą - mirkorandom? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@blantek:No nie dogodzisz.... Ja rozumiem ze zyjemy w kraju gdzie wszyscy chca cie zrobic w chu... jak to spiewal pewien gość :) ale bez przesady troche wiary w ludzi. Ostatnio też robilismy rozdajo nie przez mirkorandom. Zresztą nie wiem skąd to przekonanie że mirkorandom to jedyna uczciwa metoda? Ktoś zna kod źródłowy? Może autor dodaje wagi do nicków za kasę? ;-) I w ten sposób zwiększa szanę ich wygranej o kilka-kilkanaście
@chinskiecuda: jest mozliwe, ale to jedyna znana mi metoda, ktora pozwala zweryfikowac czy nie "wolosowano" kolegi.
plusowac moge tu i tu to nie problem, ale wole przejrzyste zasady i zwykle klasyczne rozdajo.
mimo wszystko to wasze rozdajo i wasze zasady, robcie jak chcecie.
@blantek: Mozesz miec watpliwosci, wiadomo. No niestety mielismi stworzyc swoja wersje mirkorandom z dodatkowymi featursami i udostepnic tutaj zeby nie poajwialy sie takie domysly. Ale zabraklo czasu na wykonanie. Niestety mirkorandom nie daje nam mozliwosci dodania osob z poza wykopu. A ostatnio dalismy mozliwosc zwiekszenia szans losowania poprzez wpisania nicku z wykopu na fb w komentarzu.

Zresztą ostatnie rozdajo wygral @amiga500 i to taki dobry "kolega", że nawet nie odebrał przesyłki
@borjaki: A mam pytanie, sluchales z tego głośnika na żywo muzyki? Bo ja osobiście używam go wszędzie i jestem mega zadowolony a wręcz pozytywnie zaskoczony a JBL 2+ ma mój znajomy i fakt, głośnik jest dobry ale nie zrywa papy z dachu i 500zł bym w zyciu za niego nie dał.
@chinskiecuda sluchalem, sam mam charge 2+ i pasywne glosniki basowe w jbl zjadaja ten glosniczek na sniadanie. Charge 2+ plywal juz w basenie, spadl z tarasu z wysokosci 1 pietra, w dodatku moze tez robic zapowerbank bo ma baterie 6000 mAh i gra 12 godzin, wiec nie wiem jak chcesz go porownywac do tej plastikowej zabaweczki :). Owszem jak postawie go obok jbl extreme to wtedy juz szału nie ma.
Glosnik mozna
@chinskiecuda ale rzecz w tym ze za 150 zl zaden glosnik nie gra dobrze. Kupisz taki glosnik i np na dziace na imprezie ludzie Ci juz go zaglusza. te mniejsze glosniki jbl tez sie nie nadaja. A no i zapomnialem o jeszcze jednej waznej rzeczy, ten glosniczek Xiaomi moze byc sparowany tylko z 1 zrodlem, i jak ktos inny chce puscic muzyke to glosnik wywala 1 osobe i potem trzeba ponownie sie
@borjaki: Ja już prawie rok go używam i mogę spokojnie stwierdzić że gra dobrze. I za tą cenę jestem bardzo zadowolony a o to głównie chodzi prawda? Równie dobrze na działce możesz sobie podłączyć do auta wzmacniacz lampowy i kilka głośników jak chcesz mieć audio koncertowe, ale to nie o to chodzi :)

I o to chodzi że nie ma co porównywać, bo JBL jest lepszy, ale nie na tyle żeby