Wpis z mikrobloga

#niebieskipaski nigdy nie popełniajcie mojego błędu. Dałem się namówić na randkę ze znajomą moich koleżanek. Poszliśmy wczoraj na randkę, było bardzo miło i ta znajoma też bardzo ładna (9/10), w moim typie. Ale z rozmowy jedna rzecz mi u niej przeszkadzała i jak odprowadziłem ją do domu i zapytała się czy umówimy się jeszcze to powiedziałem, że nie i dlaczego. Bez żadnego obrażania, ani oceniania. Dzisiaj rano dzwonią do mnie koleżanki-swatki, żebym do nich przyszedł. Przychodzę i się zaczęło. Przez godzinę wysłuchiwałem, że po pierwszej randce nie mogę takich rzeczy mówić, że nie można tak łatwo oceniać ludzi (jak pisałem, nikogo nie oceniałem, tylko powiedziałem, że mi to przeszkadza), że naprawdę się jej spodobałem i powinienem dać jej szansę. I na koniec padło stwierdzenie, które mnie rozwaliło: "Teraz wiesz już po co jest feminizm, żeby wyeliminować takie myślenie jakie sobą reprezentujesz" xD. Chyba straciłem koleżanki

Także rada do wszystkich. NIGDY nie umawiajcie się przez znajomych, a najlepiej z dziewczynami, których nikt z waszych znajomych nie zna.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #feels
  • 39