Wpis z mikrobloga

@kubapoz: Już któryś raz widzę, jak ktoś z drugą połówką śmieszkuje, albo stara się zaśmieszkować pisząc na Tinderze a wykopki tylko "ale raaak", "żeeenada", "przegryw". Wszyscy mają kij w dupie a w związku gadają jak z obcym człowiekiem, czy co? Ja zawsze zwracałem uwagę na poczucie humoru u kobiet, sam zawsze myślałem, że w jest to pożądany atrybut, zaleta w zasadzie, a kobiety na to lecą, a tu się okazuje, że
@kubapoz: nikt jeszcze nie zwrócił uwagi na to?

Ma żonę, która nie dość, że nie ugotowała obiadu, to jeszcze wysłała męża po to żeby go kupił i przyniósł? Co ona w tym czasie robiła?
@petugh no i to jest właśnie wypok. Piwniczaki nie rozumieją związku z 10 letnim stażem, dwójką dzieci itp. :) Mirabelka bardziej pojętna :D


@kubapoz: to po #!$%@? to wrzucasz, chcesz 15 latkom zaimponowac a w razie gdy cie zjada to wyzywac od piwniczakow? wiec szukasz u tych piwniczakow poklasku?
bo jesli chcesz sie podzielic smiesznym contentem to srednio, lepiej wrzuc na jakas smiechawa.tv czy inna nasza klase xd
@kubapoz: no i po co tam jeszcze dyskutujesz typie, wychyliłeś się i masz teraz komentarze na ten temat więc je cichutko przyjmij i nie pogrążaj się dalej xD "bo moge" no my też możemy, chyba masz tego świadomość
@Nadrill: tak bardzo to xD