:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mam znajomych, cudowni ludzie. Sami nie mogli mieć dzieci, więc adoptowali 3 maluchów. Adoptowali z niemałymi trudnościami, bo pato-rodziny maluchów ich nachodziły, groziły i tak dalej.
    Ale się udało. Od paru lat tworzą szczęśliwą rodzinę. Dzieciaki od początku wiedzą o tym, że są adoptowane, mimo że samego procesu adopcji nie pamiętają, bo po kilka miesięcy miały.
    Szczęśliwa rodzinka. Gdyby nie chorzy umysłowo ludzie wokół...
    "A kochasz mamę tak, jakby była twoja?"
    "A nie wolałbyś wrócić do prawdziwej mamy?"
    "Od razu widać, że nie jesteś ich dzieckiem".
    "Tak brzydko się zachowujesz, że nie dziwię się, że rodzice cię oddali".
    No żesz kurna!
    Rodzinka postanowiła się wyprowadzić... Bo dzieciaki coraz gorzej znosiły spotkania z sąsiadami i takimi znajomymi.
    Bo ludziom nie przetłumaczysz, że zachowują się jak debile...

#truestory #rodzina #adopcja #ludzietodebile
    pokaż całość

odpowiedzi (33)

Mireczki, czy bylibyście zainteresowani AMA z lekarzem z 30-letnim stażem pracy? Chodzi o moją mamełe, internistę, endokrynologa, która przepracowała wspomniane 30 lat w różnych szpitalach i przychodniach i widziała naprawdę wiele - od jazdy na karetce, przez ćpunów i różne dziwne rzadkie przypadki, po bycie ordynatorem oddziału. Zdaję sobie sprawę, że było już wiele AMA z lekarzami, jednak myślę, że osoba z takim doświadczeniem miałaby do powiedzenia wiele ciekawego. Zainteresowanych zachęcam do plusowania.

#ama #lekarz #sluzbazdrowia
    pokaż całość

odpowiedzi (57)

O Kriste, Mireczki, co 4chan znowu dowiózł XD
    #heheszki #humorobrazkowy #humor #smiesznypiesek #4chan #nsfw

odpowiedzi (16)