Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Porada na dziś

  Jeśli pożyczysz komuś 50 złotych i nigdy więcej go nie zobaczysz, to najprawdopodobniej była to mądra inwestycja.

  #porady

 • avatar

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

 • avatar

  Nie wiem, czy wiecie, ale zarząd portalu wykop.pl był bardzo bliski nabycia pakietu większościowego w pewnej chińskiej fabryce produkującej... żółtka (tak niezbędne w rogalach). Nie będę się zagłębiał w szczegóły, ale fabryka ta opiera się na działaniu specjalistycznego robota, który wbija się w jajko i w podciśnieniu wysysa żółtko, kompletnie go nie naruszając.

  Niestety, cała sprawa spaliła na panewce, o czym z chęcią Wam opowiem.

  Cała delegacja zarządu była przygotowana z wielką pompą. Przed negocjacjami zaplanowane zostały atrakcje kulturalne – jedzenie ryżu z brzuchów nastoletnich ciężarnych, zwiedzanie obozów pracy, fiku miku na Elfiku i inne. Ta część wizyty przebiegła bez najmniejszych komplikacji, gorzej było podczas zwiedzania fabryki. Wszystko, jak zwykle, przez uczucia.

  Jeden z wysoko postawionych notabli bardzo bowiem chciał wkupić się w łaski Michała i zaszpanować znajomością jego życiorysu.

  - Hej, maj friend Michał. Twój kolega Kiner, dalej ma Cię w dupie? He he he... - powiedział z uśmiechem, który zastygł mu szybko na ustach.

  Michał bowiem wcale się nie śmiał. Można mu bowiem wiele zarzucić, ale nie to, że pozwala na obrażanie swoich kochanków. Przez chwilę chciał dać wszystkim Chińczykom perma za multikonto, ale szybko doszedł do wniosku, że to nic nie da, więc postanowił sprzedać majfrendowi polski towar eksportowy – sążnisty wpierdol. Szybko doskoczył do koleżki i zaczął nakurwiać go hammerfistami. Chińczyk nie był gorszy, zastosował ichniejsze karate i kopał z werwą Michała po jajkach. Ludzie próbowali interweniować, ale siła nienawiści była zbyt wielka. Panowie nie oszczędzali się i po chwili runęli na ziemię w śmiertelnym uścisku.

  I to właśnie był powód porażki negocjacji. Nikt w całej fabryce, tak naprawdę, nie potrafił oddzielić Żółtka od Białka.

  #humor #heheszki #suchar #pasjonaciubogiegozartu #chiny #pdk #pasta #coolstory
  pokaż całość