Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki. To będzie moje pierwsze #rozdajo . Kilka lat temu dostałem nietrafiony prezent z Austrii, z jakiegoś toru #f1 . Koszulka w rozmiarze M. Nigdy nie używana ale bez metek, Hamiltona czy jak mu tam. Jeśli nie dla fana #formula1 to przyda się do robót drogowych bo kolor mega rażący ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli będzie zainteresowanie spośród pulsujących za pomocą #mirkorandom w poniedziałek o 18:00 wylosuje szczęśliwca do którego wyślę koszulkę na swój koszt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Krakusy nie takie skąpe. (ʘ‿ʘ) w komentarzu drugie foto dodam, ze chodzi o koszulkę pomarańczowa nie żółta. pokaż całość

odpowiedzi (9)

Pod tym wpisem zachowujemy się jak stary zgrzybiały janusz wspominający prl narzekający na wszystko nawet na zielone drzewa i niebieskie niebo

odpowiedzi (59)

Wiosenne porządki, więc nadszedł czas na #rozdajo ! Oddam w dobre rence działającego laptopa Lenovo, 2 GB, jakiś pentium, dysk < 100 GB, dorzucam do tego zasilacz i myszkę. Wysyłka na mój koszt, losowanie #mirkorandom

Losowanie wśród plusujących w Święto Flagi, polskiej flagi. Zielonki nie biorą udziału.

odpowiedzi (18)