Wpis z mikrobloga

@mike3e: Myślę, że i tak jak za takie pieniądze to jest świetna opcja jak ktoś chce się pobawić w jakąś amatorską obróbkę + sterta innych programów do obróbki zdjęć i dźwięku.
@Need no tak, ale ja tylko napisałem, że vegas pro edit to inny produkt. Któryś już raz ktoś pisze o vegas pro, a dla mnie to niestety killer :( Szukam czegoś do stabilizacji nagrań z drona :/
@muzetas: Dzięki za info! W takim razie się skuszę. Wersja Pro od wersji Pro Edit różni się między innymi obecnością filtru: proDAD Mercalli V4, który jest właśnie do stabilizacji. Czyli w wersji edit pewnie jest jakiś podstawowy. Na moje potrzeby pewnie będzie ok :)
@tomekkp: jeszcze nie miałem czasu nic obrobić. Zainstalowałem tylko i chwilę się pobawiłem. Interface wygląda na przyjazny i nie wygląda, że miałby mi sprawiać kłopot. Może w przyszłym tygodniu znajdę chwilę, żeby sprawdzić jak daje radę stabilizacja sony.
@tomekkp: jak zapłaciłem i mi popup na telefonie wyskoczył z revoluta, że jestem 70zł w plecy, to się uspokoiłem, że nawet jak użyję 2 razy to dużo nie stracę ;)
@tomekkp: co masz na myśli? Licencję? Nic takiego nie znalazłem.
Tutaj jest EULA: http://www.vegascreativesoftware.com/ca/eula/professional/

5. Using the Software and Contents for commercial purposes

5.1 Software

The Software may be used for commercial purposes subject to the restrictions in clause 6.


5.2 Contents

a) The Contents may be used for commercial purposes subject to the restrictions in clause 6 if they are used to create your own work results. This also applies