Wpis z mikrobloga

@B0SAK: ja u siebie w domu rodzinnym też mam kidda, wyczytałam w internecie, że jeden z lepszych. Tutaj gdzie mieszkam, był czujnik czadu za 25 zł, który przy smażeniu kotletów mielonych już dzwonił... Dzięki Mirku, będę przekonywać, a jak nie, to sama kupię.
@obsess Przed Kiddem też miałem jakiś za ~50 pln
Nawet przy użyciu perfum w drugim pokoju zaczynał wyć, w środku nocy też zdarzało mu się włączać, a przy robieniu czegoś w kuchni nie wspominając ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kiszczak odjechalem po wyjsciu z wanny, po prostu upadlem na ziemie. Woda byla.odkrecona I zalalo miszkanie, na szczescie parter. I tak lezalem wodzie 3 godzinny.odzyskujac co jakis czas przyromnisc I probujac sie podniesc, bezskutwcznie. W koncu.zrozumialem ze naprawde moge tu umrzec I walczac dluzszy czas wstalem I wyszedlem z lazienki chwiejac sie na nogach. Obudzilem rozowego ten wezwal pogotowie,przyjechala straz I karetka. Teraz 4 dni w szpitalu, beda mnie.badac czy serce I
@obsess

miałeś odkrytą wentylację? Kłócę się z niebieskim, że trzeba zamontować czujnik, a on mi mówi, że nie trzeba, bo mamy wentylację odkrytą...


Tak, ale z tego co nam teraz.powiedziano, jest zdecydowanie za.mala. Mieszkanie kupione rok temu, sam.piecyk zle zamontowany (za wysoko) I za mala.wentylacja.

Ale trzeba trzeba. To niedrogie, a jak was.zetnie, to mize byc.koniec. powiekszamy wentylacje, kupujemy czujke, dzidiaj przezylem ale limit sie chyba wyczerpal