Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mireczki plusujcie bo miałem godzinę temu swoją pierwszą resuscytację i pani mi odchwyciła:) To niemały sukces dla świeżaka takiego jak ja.( ͡° ͜ʖ ͡°) #ratownictwo #wygryw

Moja mama to mistrz trollingu, czysty ubaw, ale mnie śmieszy.

Przyszła dzisiaj do nas moja siostrzenica, 15letnia buntowniczka, zagorzała wegetarianka. Jako, że wróciła ze szkoły, na pewno była bardzo głodna, już była przygotowana na jakąś kanapkę z serkiem.
    Kiedyś lubiła babciny krupnik, ale od kiedy odkryła, że mama robi go na porcjach rosołowych chęć na dobrą zupę jej odeszła. Dzisiaj mama zrobiła moją ulubioną ogórkową

pokaż spoiler oczywiście zupa na kościach kury, zwykłej porcji rosołowej

Moja mama mówi: "Zjedz zupę, dzisiaj zrobiłam tylko na bulionetkach (tych Winiary czy Kucharek). Może spróbujesz?"
    W związku z tym, że dzisiaj popielec siostrzenica uwierzyła w zapewnienia mojej mamy.

pokaż spoiler Jadła aż jej się uszy trzęsły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koniec.
    #coolstory #bekazwegetarian trochę #heheszki
    pokaż całość

Zmęczony ciągłymi kłótniami i fochami z moim #rozowypasek zaproponowałem, że kończymy z obrażaniem się, tak po prostu, definitywnie, żadne z nas nie ma prawa się o nic obrazić. I teraz uwaga bo #logikarozowychpaskow motzno. Moja luba stwierdziła, że to niesprawiedliwe bo

pokaż spoiler ona się więcej obraża więc to ona na tym układzie więcej straci....

Kurtyna
    Siedzę na kanapie z drinkiem w ręku i nie wiem czy wierzyć w to co usłyszałem...
    pokaż całość