:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Daj plusa jeśli podczas sikania kierujesz strumień z benis nie do wody ale obok żeby było ciszej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #glupiewykopowezabawy

odpowiedzi (38)

Zachęcam innych do wrzucania pod tym tagiem! #gayisok

odpowiedzi (70)

Ja pierdole mirki xD

Czytam post @Nightshade -> ten i oczom nie wierzę xD

Przejdźmy do scenariuszy wykopowicżów, które pisze samo życie i moje obserwacje
    :
    1) Scenariusz właściwy, mirek i mirkówna spotykają się i spędzają miło czas, obiad, spacer, lody etc:
    HURRR JAK TO NIE BYŁO SEKSÓW DURRR CHŁOPAK NA DARMO JECHAŁ DAŁABYŚ MU CHOCIAŻ WŁOŻYĆ ŻEBY ZOBACZYŁ JAK TO JEST

2) Scenariusz alternatywny, mirek i mirkówna lądują w łóżku na pierwszym spotkaniu, i nie mówcie mi że tak by nie było, za dużo na tym portalu widziałem:
    CO ZA DZIWKA Z NIEJ PEWNIE Z KAŻDYM SIĘ RUCHA, SPRAWDŹ MIRKU CZY NIE MASZ KIŁY, ONA SIĘ W OGÓLE NIE SZANUJE, ZOSTAW JĄ I OLEJ DZIWKĘ, A TOBIE DZIEWCZYNO RADZIMY MIEĆ TROCHĘ WSTYDU, USUŃ KONTO I NIE KOMPROMISUJ SIĘ WIĘCEJ

I jak wam tutaj dogodzić? xD Co by dziewczyna nie napisała, i czego by nie zrobili to by było źle xD?

A wam @Nightshade i @Vitz życzę powodzenia, sam tutaj poznałem zajebistego #rozowypasek :3

#wykopfejs #logikawykopka #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (17)