Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Co za festiwal spierdolenia pod znaleziskiem o polskim, czarnoskórym bokserze.

  Proszę nie nazywać tego bambusa polakiem

  To nie Polak.

  No właśnie nie ma ścisłej definicji, więc niektórzy mogą uważać że polakiem jest tylko człowiek o białej skórze, posiadający polskich przodków kilka albo chociaż jedno pokolenie wstecz.

  A tymczasem kim jest Izuagbe Ugonoh, o którym mowa w wykopalisku.

  Izuagbe Ugonoh (ur. 2 listopada 1986 w Szczecinie) – polski pięściarz pochodzenia nigeryjskiego, mistrz Europy i świata amatorów w formule K-1, sześciokrotny mistrz Polski w kick-boxingu[2], a także aktor[3]. Od 2014 walczy w kategorii ciężkiej.
  Jego rodzice przyjechali do Polski na studia. Jego siostrą jest Osuenhe (Osi), która wygrała czwartą edycję programu Top Model[4][5].
  Dorastał na Żabiance w Gdańsku. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Mówi o sobie, że jest „czarnoskórym Polakiem”, który z dumą reprezentuje Polskę[1].

  Gratuluje #4konserwy poziomu.

  Znalezisko, o którym mowa:

  http://www.wykop.pl/link/3623101/comment/43517907/#comment-43517907

  #neuropa #shitwykopsays
  pokaż całość

  odpowiedzi (28)

 • avatar

  Ej, mirki! Pijcie z nami kompot - osiągnęliśmy szczyt każdego nerda, mamy bordo! Co prawda długo pewnie go nie utrzymamy, bo jednak czasami wychodzimy z piwnicy (chociażby teraz na IEM Katowice czy MWC w Barcelonie) to jednak warto to uczcić. Z tej okazji mamy #rozdajo myszki komputerowej Modecom Volcano MC-GMX4 - fajny sprzęt w swojej cenie o bardzo wygodnym kształcie Logitecha G502.

  Co trzeba zrobić? Nic - wystarczy zaplusować. Zielonki z kontem założonym do czasu tego posta też mogą brać udział, #rozowepaski też - przecież nie same #niebieskiepaski grają, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Czas do wtorku 28.02, do godziny 23:59. Wysyłka na nasz koszt.
  Losowanie przez mirkorandom oczywiście.

  Dodatkowo autorowi za komentarz z największą ilością plusów wyślemy drobny upominek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Tematyczne tagi:
  #purepc #pcmasterrace #komputery
  pokaż całość

  odpowiedzi (100)

 • avatar

  Mały wpis motywacyjny z mej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od 4 lat pracowuje w programistycznej gównopracy (frontend) za pierdolone 3400. W zeszlym tygodniu sie zmotywowalem i zrobilem wypasione CV i list motywacyjny po angielskiemu, kupilem sobie domenke .io z wlasnym nazwiskiem powrzucalem pare prac do portfolio i linków do realizacji z gownofirmy i rozesłałem CV to ponad 40 firm z USA do pracy zdalnej jako junior frontend devloper, ale nie mialem zadnej nadziei bo nie czuje jakos swojej wartosci

  Co było dzisiaj? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzisiaj mam 5 pozytywnych odpowiedzi i jestem wlasnie po dwóch interviewsach na Skype. Zarobki 34-42k USD rocznie, chuj tam jak urwą mi te złodziejskie podatki i tak bedzie duzo. jedna firma daje na start nowego makbooka i iphone druga finansuje tygodniową podróz do USA w celu poznania teamu (。◕‿‿◕。) inna oferuje 50% znizki na sprzet Della na dzien dobry. zyc nie umierac

  Zegnaj polskie IT ( ͡° ʖ̯ ͡°) z reszta kurwa bez smutku. tylko nerwy tracilem

  PISZCIE CV I SPAMUJCIE! ŁBA ZA TO NIKT NIE URWIE A ODMIENIC SIE MOZE WASZE ŻYCIE
  POLECAM NIE TYLKO DLA PROGRAMISTÓW

  #programowanie #chwalesie #motywacja
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)