:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pozdrawiam naszą kochaną moderację! #moderacjacontent
    Razem ze mną udało im się pobić rekord, a mianowicie właśnie skończył mi się ban który trwał...
    7 miesięcy! (a ty @kamdz jak bana raz na rok dostaniesz to już się moderacja uwzieła xDO)
    Pozdrawiam także @Felonious_Gru który o mnie nadal pamiętał <3

Przydałoby się też parę plusów, niekoniecznie na pocieszenie, tylko na ten dziwny system wykopowych shadowbanów.

A tak z innej beczki - jak dostawałem bana to @powodzenia był dnem wykopu, a teraz to on jest strażnikiem jego poziomu celnie wyrażając pogardę na temat ostatnich gównoafer.

Tym samym zauważam, że punktowanie głupoty na tym portalu, to jak odcinanie głowy hydrze i po każdej atencyjnej psicie która odpadnie wyrastają 3 nowe. Więc proponuję wam coś ciekawego według zasady

Nie powiem źle o nikim… Nie powiem źle o nikim, a będę mówił wszystko dobre, co wiem o każdym.

Czyli chwalmy to co dobre, olewajmy gównowpisy #akcjanaplus

Pozdrawiam i życzę dobrego contentu
    pokaż całość

odpowiedzi (19)

Ten chłopak rozmawiając z ojcem oświadczył mu, że chce wyglądać jak dorosły. Tata zrozumiał życzenie syna po swojemu. ত ͜ʖ ͡ত #heheszki

odpowiedzi (4)

#truestory #koty
    Wczoraj mój #rozowypasek i kot grali na smartfonie w FruitNinja. No ale wiadomo, że nie wytłumaczysz kotu, że bomb ma nie napierdalać i mój #rozowypasek wkurwiony w pewnym momencie pacnął kota po łapach. Sytuacja powtórzyła się drugi raz po czym kot prychnął i poszedł. Dzisiaj nasikał jej do butów rano xD. Żeby go przebłagać kupiła mu sok marchwiowy i wafelki i dostał smartfona by pograć na wyłączność. Różowy siedzi i mu tylko włącza jak kolejny raz ginie i już się nie wpiardala xD
    Kurwa nie wiedziałem, że to tak się naprawia różowe
    pokaż całość

odpowiedzi (7)