Wpis z mikrobloga

Kurła, Miruny, jaka akcja xD Jadę przez #krakow samochodem i nagle widzę, że jedzie przede mną Mazda 323 z #!$%@? tyłem i kartką za tylną wycieraczką xD Obstawiam, że laska i do tego niska, bo ni cholery tego nie widzi xD

Kartka prawie wypada, do tego zaczyna lać deszcz. Se myślę - pomogę, co mi szkodzi. Zatrzymałem się w korku, wrzucam awaryjne, wybiegam, zgarniam kartkę i idę do przednich drzwi. Ha! Nie pomyliłem się, laska jakieś 150 cm wzrostu :) Pukam w szybę, pokazując palcem w kierunku tyłu samochodu. A ta co?


Chyba myślała, że chcę jej dać swój numer telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nic, wracam do auta, bo nie będę za nią biegł, za chwilę drugie podejście - tym razem wysyłam żonę, która siedziała koło mnie - może pójdzie jej lepiej xD Żona biegnie w stronę Mazdy, a laska co?


Jechaliśmy jeszcze chwilę za nią, ale niestety musiałem wjechać na A4, więc jeśli ktoś kojarzy taką furę, to dajcie proszę znać właścicielce, może jednak będzie chciała ode mnie numer xDDD

PS. Sorry za jakość zdjęcia - żona ma wiecznie #!$%@? obiektyw w telefonie (,)

#logikarozowychpaskow #samochody #motoryzacja #malopolska #pomocy
Pobierz Funky666 - Kurła, Miruny, jaka akcja xD Jadę przez #krakow samochodem i nagle widzę, ...
źródło: comment_IAMdNj2gMg909ZJkvsegcmZpv7LA5Y0P.jpg
  • 18
@white_protein: Będzie ciężko, ale może się uda ;) Opisałem tam sytuację. Ech, chciałbym zobaczyć jej minę, kiedy zorientowała się, że ma #!$%@? tył (pewnie z pomocą jakiegoś niebieskiego, bo sama nieogar w #!$%@?), i dotarło do niej, co się #!$%@?ło na drodze xD
@white_protein: U mnie widać :/

@linijkana20cm: Myślałem o tym, ale trochę dużo zachodu jak na wgniotkę w starej Maździe i problem laski tak naprawdę, nie mój. Może jutro spróbuję - nie mam pojęcia czy się przebije na główną i czy to cokolwiek da - już i tak piszę gdzie się da i to tylko dlatego, że tępy dzban nie chciał nawet okna uchylić i spytać, czego chcę.
Pobierz Funky666 - @white_protein: U mnie widać :/

@linijkana20cm: Myślałem o tym, ale troch...
źródło: comment_vuC3KGHqDAPBHwzEpv7w6Uju7YGdMHjR.jpg