Wpis z mikrobloga

Dzwonił do mnie koleś z infolinii Play z ofertą przejścia z karty na abonament - 500 minut +100 od niego, 1GB internetu, rozmowy w sieci 0zł, umowa na rok za 39zł. Na stronie play jest coś takiego http://www.play.pl/pl/promocja/migracja/play-abonament/all-inclusive-max-bez-telefonu/

Najdziwniejsze jest to, że wyświetlił mi się nr infolinii play. Jakoś nie do końca w to wierze. U niego jest umowa, na stronie nie ma. Ktoś zawarł umowę przez telefon w playu?

#play #telefony
  • 8
@barrus89: Przez telefon będzie Ci dokładnie musia`l przeczytać umowę na którą wyrazisz zgodę. Do tego spytaj się czy dostaniesz kopię kurierem do podpisania. Jak wprowadzi Cię w bład to rozmowy są nagrywane i możesz składać reklamację. Od lat wszystko z telefonami i telewizją załatwiam przez internet i telefon.
@Ryu: mówił, że umowę przywiezie kurier. Zastanawiam się teraz co by było, gdyby wprowadził mnie w błąd przez telefon a kurier by przywiózł inną umowę... A tak naprawdę to boję się podpisywać umowę na korytarzu, bo muszę ją dokładnie przeczytać, a to zajmuje czas, a kurier zawsze się spieszy (ja kuriera rozumiem...)....
@barrus89: Ale rozmowa jest nagrywana, nie? Jeżeli w rozmowie powie Ci X, a na papierze będzie Y to możesz reklamować. No i przeczytanie umowy od kuriera aż tak długo nie trwa, a on raczej pownien być przyzwyczajony.