Gorące dyskusje ostatnie 12h

#taylorboners #taylorswift #bojowkataylorswift #cycki

Tylko żeby żadnemu hejterowi nie przyszło do głowy tutaj fotoszopem coś dodawać...

odpowiedzi (17)

Hiroshim Ouchim był jedną z trzech ofiar katastrofy w placówce zajmującej się utylizacją odpadków uranu, która zdarzyła się 30 września 1999 roku w japońskiej Tokaimurze. Wypadek zdarzył się przy składaniu azotanu uranylu do zbiornika na odpady. Uran przekroczył swoją masę krytyczną o doszło do reakcji, która wywołała promieniowanie.

Efekt? W ciele Ouchiego „skasowały się” wszystkie chromosomy. Trafił na oddział intensywnej terapii w Tokio. Co zaskakujące, potrafił jeszcze nawet porozmawiać z lekarzami, którzy się nim zaopiekowali. Radość nie trwała zbyt długo. Wkrótce zaczęła odpadać skóra ofiary.

Ouchi był utrzymywany przy życiu przez 83 dni w śpiączce farmakologicznej. Raczej bez nadziei jakiekolwiek wyzdrowienie, a pewnie w celach badania wpływu promieniowania na organizm. W tym czasie posłuszeństwa odmawiały kolejne organy wewnętrzne pacjenta. Jednego dnia potrafił stracić nawet 20 litrów płynów.
    #ciekawostki #historiajednejfotografii

@leworwel @Vencite @Krzemien
    pokaż całość

odpowiedzi (105)

Tak jak pisałem wcześniej będziemy robić #rozdajo kubków... **Liczba kubeków to: 3* **|| * - Jeden dla @Felonious_Gru :) ||

Link aby dołączyć do losowania:
    https://gleam.io/kXApQ/losowanie-kubkw-ninjas-in-pyjamas-tylko-polska

=================================================================================

Full Name - Może być prawdziwe imię/nazwisko ale można uczyć nicku

Email - Musi być prawdziwy

Losowanie będzie odbędzie się - 2015-07-17 11:59:59 PM | Będę nagrywał żeby nie było :)

=================================================================================

Przed napisaniem komentarza... przeczytaj poniższe informacje.. :)
    Dlaczego przez URL?
    Post musimy udostępnić również na facebook'u, wymóg osób z góry... MasterNinjas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlaczego tylko 3 Kubki?
    Nie jest to ostatnie rozdajo.. będę sie starał robić #rozdajo co miesiąc.

Tak starałem się załatwić więcej kubeków

Mam nadzieje że rozumiecie i gl hf.
    #csgo #rozdajo #dota2 #ninjasinpyjamas #nip
    pokaż całość

odpowiedzi (50)