:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

POTRZEBNY WYKOP EFEKT!
    Sory, nie umiem tego dodać na wykopalisko. Myślę, że warto nagłośnić sprawę i pomóc panu Heniowi ... Kilkadziesiąt minut temu zamieścił to na FB

odpowiedzi (25)

Mirki, co to się odjebało, to ja nawet nie ogarniam.

Pamiętacie jak prawie tydzień temu pisałem, że zostawiłem #ps4 w tramwaju? ( klik )
    Następnego dnia odezwał się do mnie mailowo @XboxPolska w sumie bardziej promując swój produkt, ale chcieli mi wysłać gadżety na pocieszenie więc skusiłem się aby podać dane kontaktowe. O sprawie prawie zapomniałem, dziś wracając do domu odebrałem awizo i skoczyłem odebrać paczkę od kuriera.

W paczce był nowiutki xbox one :)

pokaż spoiler Szkoda tylko, że z jednym padem... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

pokaż spoiler musze przyznać, że Microsoft mnie pozytywnie zaskoczył.

#gry #xbox360 #xboxone #pcmasterrace #ps3 #wygryw #tylewygrac #zadarmo
    pokaż całość

odpowiedzi (61)

Wczoraj późnym popołudniem zaczepiła mnie babcia na korytarzu i mówi:
    - I umarła ta dziewucha, 17 lat miała
    Ja takie oczy o.O, myślę o kim mowa. Przeleciałam w głowie wszystkich członków rodziny i znajomych, ale nikt nie pasuje do opisu.
    - ale jaka dziewucha?
    - no ta w "szpitalu", 7 promili miała!

Czas założyć babci kontrolę rodzicielską na kanały typu trudne sprawy, bo ogląda wszystko jak leci i potem przeżywa, "bo to przecież na faktach jest!"

#truestory #trudnesprawy
    pokaż całość

odpowiedzi (6)

Obserwowani polecają