Wpis z mikrobloga

WITAM W GRZE!
Dobra to teraz trochę diagnozy zachowania Ozdoby. Ozdoba ma mega parcie na przycisk YouTube, ale nie powie tego wprost tylko zagrywa typowym IQ 80 pseudo zawiłymi gierkami psychologicznymi „subujcie do 100k by Polak miał ból dupy”, „nie obchodzą mnie suby” i tak na zmianę, ale zauważył, że to nie działa i tutaj znalazł, jak na jego rozum, świetne wyjście, które za chwilę opiszę.
Pierw przyjrzyjmy się jego poczynaniom. Po pierwszej gali był hejtowany w internecie, ale jakoś to udźwignął i potrafił wyjść drugi raz do oktagonu FameMMA. Niestety druga przegrana i fala hejtu przygniotła go, nie potrafił tego przyjąć i zaczął świrować o używkach więc włodarze też wywalili na niego jajca i tyle, nara. Gościu sam na siebie wywarł taką presję, że mu się zapaliła czerwona kontrolka i uwierzył w coś co nie istnieje i tutaj powstaje kolejny chwyt jak dobić 100k subów na YT. The Number 23 to film z 2007 roku, opowiada o człowieku, który z maniakalnym zamiłowaniem dostrzega w swoim życiu wszędzie tytułową liczbę 23. Super. Co prawda ludzie na całym świecie mają świra na punkcie liczby heksadecymalnego systemu czyli 16, ale film był o 23. Film musiał na panu Ozdobie wywrzeć naprawdę ogromne wrażenie (z resztą mi też się podobał gdy pierwszy raz go oglądałem po premierze) skoro po stresie jaki przeszedł podczas i po gali FameMMA2 triggerował go w „to ja jestem #!$%@?? witam w grze”. Otóż tak, no jesteś #!$%@? i gadasz głupoty, ale to da się leczyć tylko co takiej osobie po leczeniu skoro jest nazbyt into internety i próbuje na siłę coś ugrać (to znaczy nie coś a po prostu suby na serwisie internetowym). Smutne to, dziwi mnie, że nikt z jego otoczenia nie wyciągnął doń pomocnej dłoni (przypadek?)... mi jako osobie z drugiego końca kabla od internetu pozostaje tylko życzyć powrotu do zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle.
ŻEGNAM GRĘ!
#famemma #patostreamy #adrianpolak #danielmagical
  • 1