Wpis z mikrobloga

wczoraj jakis kucyk przekonywal mnie ze kyosaki ledżyt byznes, cenbulski jest milionerem, dzisiaj sie dowiaduje, ze nie mam zadnego pojecia o prowadzeniu dzialalnosci (i mowi to ktos, komu sie wydaje, ze krs sluzy do wyciagania regonow); dowiaduje sie tez, ze wykop nie jest rasistowski, oraz ze prosba o to by lgbt wypieprzali z wykopu to nie homofobia; dawno nie mialem tak dobrego kontaktu z tak typowo polskim spojrzeniem #hipokryzjazawszespoko
  • 18
@eliwuu: gościu, chodzi o to, że nie będziesz nam mówił w jaki sposób mamy myśleć... że nie lubimy pedałów bo są nachalni - nasza broszka,

że nie lubimy cyganów bo kradną - nasza broszka, że nie lubimy muslimów - bo nachalni, to nasza broszka...

Myśli że jeśli jesteś gejem i lubisz murzynów toś postępowy? Zabawne...

Każda twoja próba konwersji kogokolwiek tutaj spotka się z niepowodzeniem, bo zakładam, że będziesz posługiwał się
że nie lubimy pedałów bo są nachalni - nasza broszka,


@Gacrux: nie, to wasze "nielubienie" pedałów jest nahalne;

Każda twoja próba konwersji kogokolwiek tutaj spotka się z niepowodzeniem, bo zakładam, że będziesz posługiwał się jedynie inwektywami, a swoim adwersarzy wyzywał od rasistów/homofobów/faszystów.


@Gacrux: nikogo nie mam zamiaru przekonywać; będę się z was śmiał i obserwował, jak wam ucieka cywilizowany świat; sami sobie zrobicie tym krzywdę
jak wam ucieka cywilizowany świat;


@eliwuu: każdy kto bedzie wmawiał że walenie się w odbyt jest OK - nie uzyska mojej aprobaty...

"jak wam ucieka cywilizowany świat" - to jest tekst dnia, o ile nie tygodnia... pozwól że to gdzieś zanotuje.

nie, to wasze "nielubienie" pedałów jest nahalne;


@eliwuu: mam to w nosie... pedałów jest 1%, nie będzie mi mniejszość narzucać poglądów

to nie wyzwiska, to stwierdzenie smutnego faktu


@
@Gacrux: a jak można rozmawiać z kimś, dla kogo jedyne skojarzenie z homoseksualizmem to stosunek analny (i nie potrafi rozmawiać o seksualności bez uciekania się do wulgaryzmów)?
każdy kto bedzie wmawiał że walenie się w odbyt jest OK - nie uzyska mojej aprobaty..


@Gacrux: heteroseksualiści uprawiają seks analny i bardzo to lubią;

mam to w nosie... pedałów jest 1%, nie będzie mi mniejszość narzucać poglądów


@Gacrux: haha, narzucanie poglądów;

a jak można rozmawiać z kimś, dla kogo jedyne skojarzenie z homoseksualizmem


@jubal: od razu rozmawiać; wystarczy ich informować
@eliwuu: no co, to jest #wykop, tu biali przyjaciele ze szkoły poklepują się z zadowoleniem po pleckach przy piwie, szczęśliwi, że nie ma czarnych, pedałów, cyganów, ciapatych, homoseksualizmu i niczego w ogóle nie ma poza kocówą i coraz bardziej usilnym klepaniem się po plecach w poszukiwaniu wspólnego gruntu.
@dziadekfelek: lol, to wracaj do cywilizowanego świata postępowcu, nikt cie tu nie trzyma... btw. dalej jedyne co umisz to wrzucać miast powoływać się na racjonalne argumenty.

@jubal: w takim razie, czym jest homoseksualizm ja nie stosunkiem analnym?

nie potrafi rozmawiać o seksualności bez uciekania się do wulgaryzmów


@jubal: nikt nie chce gadać o waszym seksualizmie. Wasz seksualizm, wasza sprawa. Po co się z tym tak afiszować?

heteroseksualiści uprawiają seks
lol, to wracaj do cywilizowanego świata postępowcu, nikt cie tu nie trzyma...


@Gacrux: make me.

w takim razie, czym jest homoseksualizm ja nie stosunkiem analnym


@Gacrux: weź może przeczytaj kiedyś jakąś książkę o tym, zanim zaczniesz się wypowiadać?
@Gacrux: no, jak się zdejmie dolną granicę wieku, wyjmie słowo pracujący z definicji i weźmie chrześcijanina w cudzysłów, to co drugi bucyk tu na wykopie spełnia całą resztę warunków, a reszta wydaje się silnie coś wypierać. Heteroseksualiści afiszują się ze swoją seksualnością i orientacją dosłownie na każdym kroku, swoją drogą.

W kwestii tego, czym jest homoseksualizm, jak kształtuje się ludzka płciowość etc. jest trochę papierów ze statusem peer-reviewed, można się łatwo
btw. dalej jedyne co umisz to wrzucać miast powoływać się na racjonalne argumenty.


@Gacrux: umim, jo, nie gadej;

w takim razie, czym jest homoseksualizm ja nie stosunkiem analnym?


@Gacrux: może być również oralnym; a także relacją uczuciową do osoby tej samej płci; to nie jest trudna koncepcja;

nikt nie chce gadać o waszym seksualizmie. Wasz seksualizm, wasza sprawa. Po co się z tym tak afiszować?


@Gacrux: przecież widać, że