:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pani przyszła z dziećmi, jedno coś tam chciało, jakiś gadżet. Mama stanowczo odmówiła zakupu, więc dziecko w ryk. Mama skończyła zakupy, wyszła i słyszę jak mówi do beksy, że kupi jej loda. Na to drugie się zapytało, czy też dostanie. Kobieta na to:

Przecież ty nie płaczesz...
    #wtf #mamaroku

odpowiedzi (14)

Wczoraj poszłam ze znajomą i jej dzieckiem na spacer. Młody jechal na rowerku. Jej synek trochę się rozpędził, a tu z naprzeciwka powoli zaczął nadjeżdżać samochód Straży Miejskiej (strefa zamieszkania to była). Młody chciał zahamować, ale był tak zestresowany widokiem samochodu, że wjechał w płot.
    Wyglądało to dość strasznie. Młody w ryk oczywiście. My go zbieramy z płotu, a tu podjeżdża strażnik.
    Wysiada z samochodu, daje młodemu opaskę odblaskową na rękę, chwali go za to, że zaczął zjeżdżać mu z drogi, że widzi w nim potencjał na świetnego kierowcę. Młody zaczął się uspokajać. Więc ten wpuścił go do auta, pokazał gdzie się syrenę włącza. Młody zapomniał o całej akcji.
    Pierwszy raz w życiu spotkałam miłego strażnika miejskiego.
    #strazmiejska #dzieci #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (13)

Polska - Urząd Pracy w miejscowości mającej około 80 tysięcy mieszkańców - Dziś rano - Jabłko ze śmiechu! :d

Byłem podwieźć do UP jakieś papiery. Przede mną przy okienku siedzi jakiś chłop. Pani zadaje multum pytań i pada w końcu następujące pytanie:
    Urzędniczka : Jaki jest pański zawód?
    Petent: A po co to pani?
    U: No bo wymagane jest podanie zawodu.
    P: Ale po co to pani wiedzieć?
    U: No bo mam tu rubrykę i muszę wpisać.
    P: Ale po co to pani wiedzieć jak i tak w Polsce nie ma pracy w moim zawodzie?
    U: Dobrze, ale jaki jest pański zawód?

pokaż spoiler P: Torreador!

#heheszki #polska #urzadpracy
    pokaż całość

odpowiedzi (3)