Wpis z mikrobloga

Lochy: „nic dziwnego że nie macie różowego skoro jesteście manletami 3/10 a startujecie do pięknych kobiet co najmniej 8/10, pogódźcie się ze swoimi gównianymi genami i szukajcie w swojej lidze stuleje”. Te same lochy: „sama jestem ulańcem 3/10 ale interesują mnie tylko wysocy przystojniacy co najmniej 8/10, wszystko poniżej to dla mnie podludzie zasługujący najwyżej na betaorbiterstwo” Taki obraz wasz p0lki. #tfwnogf #stulejacontent #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #feels #takaprawda #blackpill #p0lka
  • 64
Taaa jednej tutaj kiedyś napisałem, że może powinna szukać facetów w swojej lidze to mnie jeszcze zbeształa ona i orbiterzy, że co to za normickie porady i dlaczego nakazuje jej byc z kimś kto jej się nie podoba XD


@Eugeniusz_Zua: ja na przykład jestem ulana i max 3/10, a zawsze miałam normika 8/10+ i 180+ cm (co najmniej), także bycie loszką to wygranie życia. choć ja to akurat pajacowałam, ale bez
@KarPaKo: Serio myślicie, że ktoś wybiera partnera tylko ze względu na wygląd? XD Uwierzcie, że charakter w babie jest najważniejszy. No chyba, że lubi się jak dziewczyna jest dla kolegów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SF71H tak uważam przetestowałem osobiście, dwa można też mieć faceta dla koleżanek. Charakter tak zgodzę się jest najważniejszy bo co to za życie z jakaś mentalna karyna. Jednak nawet te 4/10 szukają przystojnych itd nie wiem może chcą sie dowartościować ? Czy co.
@Overblazed: Głupoty piszesz. Wiem, że właśnie prawdopodobnie wraz z odpowiedzią na ten post przystawiam sobie umyślnie naładowany pistolet do skroni ze strony wszystkich smutnych lamusów zwanych też krypto przegrywami. Ale prawda jest taka, że wcale nie trzeba być 10/10 żeby ładna dziewczyna się tobą zainteresowała wystarczy się przede wszystkim zachowywać się w kulturalny (normalny) sposób, wykazać jakąś inicjatywę/zainteresowanie panną (dla tego że to w czegoś od niej chcecie) i umieć poprowadzić
@KarPaKo: zawsze jest kilku xd a prawda jest taka że większość ludzi ma podobne charakter uber dynamiczaki czy introwertycy to mniejszość dlatego na potrzeby tych rozważań wydaje mi się że można powiedzieć że charakter nie jest ważny