:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Cześć! Skonczyliśmy kolejną gierkę, którą chciałem się z wami podzielić. Do premiery zostało jeszcze troche czasu. Z osób, które zaplusują, 10 dostanie pliczek gry przedpremierowo(niestety tylko Android :( ). Jeżeli przekroczymy 200 plusów, to pliczek dostanie 30 osób :) Zabawa trwa do 23:59 w czwartek.

Gra opowiada o złośliwej małpce, która stara się uprzykrzyć życie turystom i plemionom zamieszkującym dżungle. Jej bronią są banany i inne owoce, które można spotkać w tamtych rejonach.

Tutaj screen gameplaya

Zapraszam też wszystkich do lajkowania fanpejdża, jeżeli chcecie usłyszeć o premierze.

#gamedev #chwalesie #rozdajo #mikroreklama #zadarmo
    pokaż całość

odpowiedzi (16)

Pani przyszła z dziećmi, jedno coś tam chciało, jakiś gadżet. Mama stanowczo odmówiła zakupu, więc dziecko w ryk. Mama skończyła zakupy, wyszła i słyszę jak mówi do beksy, że kupi jej loda. Na to drugie się zapytało, czy też dostanie. Kobieta na to:

Przecież ty nie płaczesz...
    #wtf #mamaroku

odpowiedzi (14)

To będzie krótka historia potwierdzająca słuszność istnienia przekonania, że świat jest mały a prawda zawsze wyjdzie na wierzch. Uprzedzam, że historia jest w 100% prawdziwa.

2.5 roku temu spotkałem się po raz pierwszy raz ze swoim #rozowympaskiem. Minął rok sielanki, minęło pierwsze zauroczenie, zaczęły pojawiać się drobne problemy, różowy nie wracał do domu, pila dużo alkoholu, ogólnie znajomi i jej hobby zajęli pierwsze miejsce w jej priorytetach.
    Mój #rozowypasek zawsze chciał wyjechać za granicę, dlatego pojechał ze mną pomóc w przeprowadzce mojej siostrze, która zdecydowała się wyjechać z naszego kraju i zamieszkać w Niemczech. Wyjazd się udał, zwiedziliśmy kilka miast i miasteczek (włącznie z miejscem gdzie Hitler rozpoczynał swoją działalność ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wróciliśmy do Polski. Tego samego dnia moja dziewczyna otrzymała wiadomość od swojego starego znajomego z podstawówki, że przylatuje z Anglii na jeden dzień i zadał pytanie, czy nie spotka się razem z nim i kilkoma innymi kolegami - jak za starych dawnych czasów?
    A że mój różowy pasek do wybrednych nie należał, zgodził się od razu. Tak się sobie spodobali, że przez cały listopad, grudzień i połowę stycznia średnio raz na dwa dni kontaktowali się ze sobą na Skype rozmawiając bite 3 godziny, gość mojemu różowemupaskowi na urodziny wysyłał kwiaty za pomocą poczty kwiatowej, dostawała czekolady, kartki oraz zaproszenia do restauracji.

pokaż spoiler Tak, gość miał dziewczynę, z którą mieszkał w Anglii. Wiedział również, że mój różowy pasek ma mnie.

Czułem, że coś się kroi, dlatego wszcząłem działania wywiadowcze, dowiedziałem się o nowych adresach mailowych służących do korespondencji, o nowych loginach skype, o nowych numerach telefonów i tak dalej.

Mimo wielu awantur, kłótni i zapewnień, że kontakt z tym chłopakiem jest bezpieczny, nie dawałem za wygraną, ponieważ wciąż pojawiały się nowe smaczki, takie jak ukryte spotkania w mieszkaniu mojego różowego paska. Ostatecznie rozstaliśmy się w połowie stycznia tego roku.

Jakiś czas temu założyłem sobie konto na #badoo (bez żadnych oczekiwań). Przed chwilą napisał do mnie obcy różowy pasek na facebooku z informacją, że na Badoo mam zablokowane wiadomości, a chciała ze mną pogadać i jakimś cudem odnalazła mnie na fejsie. Od razu zwróciłem uwagę na nazwisko, okazało się, że to były różowy pasek gościa który romansował z moim. Na początku nie wierzyła w moją opowieść, ale przedstawiłem jej dowody w postaci korespondencji i poprosiła mnie o spotkanie dzisiaj wieczorem.

Może sam dowiem się czegoś nowego :)

TL:DR

pokaż spoiler Mój różowy pasek kręcił na boku z jakimś fagasem który miał laskę, i teraz ta laska napisała do mnie i idę z nią na piwo.

#zdrada #rozowepaski #zwiazki #oszukujo #coolstory #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (111)