:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mój kolega (niebieski kolor) pożyczył temu typowi (czerwony) 20zł w marcu zeszłego roku. Potem kontakt się urwał, a teraz dostał taką wiadomość :D #bekazpodludzi #humor #cebula #heheszki

odpowiedzi (55)

Ja - skuterzysta 1:0
    #tangodown

pokaż spoiler rozjebalem jakiegos gimbusa ktory wyjechal mi na jego czerwonym swietle. Czuje dobrze, bo mnie wkurwiaja te dzieciaki ktore nie znaja przepisow. Nic mu nie jest

odpowiedzi (49)

Mirki #coolstory pomogliśmy zatrzymać złodzieja model Sebixx over 9000

Co się wydarzyło?

Od podwórza kamienicy w której znajduje się nasz Punkt Obsługi Klienta są wejścia do piwnic mieszkańców. Dziś rano sąsiedzi usłyszeli dziwne dźwięki dobiegające z piwnicy, po sprawdzeniu ukazało się, że grasuje tam dorodny okaz Sebixa włamywacza. Sąsiedzi nie zastawiając się zamknęli drzwi od piwnic na klucz i zadzwonili na policję.

Sebix świadomy swej fatalnej sytuacji wyłamał drzwi wejściowe i uciekł. Przyjechała policja i rozpoczęła poszukiwania sprawcy.

W tym czasie jeden z naszych pracowników wyszedł na podwórze zadzwonić (nieświadomy całej sytuacji), i widzi dziwnie zachowującego się "koleszke" który bacznie obserwował z daleka drwi do piwnicy, w końcu Sebix wziął się na odwagę, podszedł i zapytał:

- Słyszał Pan coś o tej aferze w piwnycy?
    - Nie (odparł pracownik zajęty rozmową przez telefon)
    - Bo wie Pan tu policja chodzi i szuka złodzieja
    Pracownik jedynie zanegował machając głową.

Następnie Sebix wbiegł do piwnicy, chwycił torbę ze swoimi fantami i zaczął uciekać przez podwórko, tak biegł, że zerwał mu się uchwyt od torby i uderzyła o ziemię. Wszystkie słoiki z marmeladą się pobiły ale zdeterminowany Sebix biegł dalej ciągnąć torbę za uchwyt po ziemi.

Dosłownie za 2 minuty pojawiła się policja i pyta się pracownika czy widział coś podejrzanego. Szybka wymiana zdań, opis Sebixa i torby. Podeszli razem do ulicy i okazało się, że dzielny Sebix leci na dworzec autobusowy po drugiej stronie ulicy.

Następnie scena jak z CSI, policja wbiega pod pędzące samochody, piski opon i klaksony. Lecą jak dziki w pomidorach by zatrzymać słikowego bandytę ostatecznie rzucając go na ziemię i zakuwając w kajdanki.

Ciekawe czy za złodziejami rogali też tak ganiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #heheszki #humorobrazkowy #humor #seba #zlodzieje #afera #policja #typowyzlodziej #niedowiary
    pokaż całość

odpowiedzi (37)