:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mireczki, mam, kurwa mam! Długo próbowałem z różnymi biznesami lecz ten na który teraz wpadłem pozwoli mi zgromadzić środki na setki ton cebuli. Przeprowadziłem test, przyjął się wyśmienicie. Gruby projekt, ale oczywiście potrzebne spore pieniądze na inwestycje. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ale #wygryw i tak będzie

moja propozycja - dajesz plusa, za 3 miesiące tu wbijam i każdy plusujący dostaje po 5 (słownie pińć kurwa) kilogramów cebuli! to nie są rzarty! ( ͡º ͜ʖ͡º)

A Wy co, dalej 8 godzin w #pracabaza?

pokaż spoiler nawet mi Was nie rzal
    pokaż całość

odpowiedzi (19)

W ten spo­sób, dzień przed ukoń­cze­niem pra­cy, więź­nio­wie smo­łu­ją­cy w ty­siąc dzie­więć­set pięć­dzie­sią­tym roku dach wy­twór­ni ta­bli­czek usie­dli rzę­dem o dzie­sią­tej rano, po­pi­ja­jąc piwo Black Le­vel, do­star­czo­ne przez naj­tward­sze­go straż­ni­ka, jaki kie­dy­kol­wiek peł­nił służ­bę w sta­no­wym wię­zie­niu Shaw­shank. Piwo było cie­płe jak siki, ale i tak naj­lep­sze, ja­kie­go pró­bo­wa­łem w ży­ciu. Sie­dzie­li­śmy, pi­li­śmy i czu­li­śmy, jak słoń­ce grze­je nas w ple­cy, tak że na­wet na pół roz­ba­wio­na, na pół po­gar­dli­wa mina Ha­dleya – pa­trzą­ce­go na nas jak na sta­do małp – nie mo­gła tego ze­psuć. Ta prze­rwa na piwo trwa­ła dwa­dzie­ścia mi­nut i przez ten czas czu­li­śmy się jak wol­ni lu­dzie. Tak jak­by­śmy pili piwo i smo­ło­wa­li da­chy wła­snych do­mów. #film pokaż całość

odpowiedzi (25)

Anegdota o moim wykładowcy: Kiedyś w roku 94 gdy internet to było w Polsce zjawisko prawie nie istniejące, mój profesor(od programowania) nadzorował i ogólnie pomagał przy przyłączeniu uniwersytetu do sieci. Wiadomo trzeba było używać studzienek tych które mają firmy telekomunikacyjne. Profesor kładzie ten kabel z ludźmi(różni pracownicy też uniwersyteccy), a obok niego przechodzi matka z dzieckiem i mówi do dziecka: "widzisz musisz się uczyć w życiu żeby nie skończyć tak jak ten pan" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #anegdotka #heheszki #humorinformatykow #studbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (10)