:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#tradzik #fotohistoria
    Po lewej facjata chłopaka z 5-letnim trądzikiem. Po prawej ten sam gość po 6-miesięcznym zażywaniu "Roaccutane" (nie mam polskiej nazwy)
    (źródło)

#ciekawostkimedyczne

odpowiedzi (49)

#bekazkuca #neuropa #bekazkorwina

Krzywa Korwina ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka

odpowiedzi (20)

Jakiś czas temu wystawiłem na allegro telefon, kup teraz 650 zł. Jeszcze tego samego dnia dzwoni facet i mówi, że może podjechać w ciągu 2 godzin, ale niestety ma tylko 600 zł... a tak w ogóle, to bardzo mu zależy, bo to miałby być prezent urodzinowy dla syna, już mu obiecał (bla bla bla)... mnie to akurat mało co obchodziło, ale przekonywać mnie nie musiał, bo 6 stówek prosto do łapki tamtego dnia mnie bardzo urządzało. Zgodziłem się i zdjąłem aukcję.
    O umówionej porze przyjeżdża Janusz, wpuszczam go do mieszkania i mówię, że może sobie wszystko pooglądać, 100% nówka, a pan rzuca mi tylko chytry uśmieszek z pod wąsa i dodaje, że przecież nie trzeba, bo on mi ufa. Oczka mu zaświeciły, sięgnął do kieszeni i wyciągnął rulonik 100 zł-owych banknotów, tak na oko przynajmniej kilak tys. cebulionów. Pieczołowicie zdjął z niego gumkę recepturkę i zaczął powoli odliczać 600 PLNów, zerkając na mnie ukradkiem, bo przecież nie po to czekał z tą czynnością na odpowiedni moment, aby teraz przegapić mój wyraz twarzy. Na moment zdębiałem, ale gdy uświadomiłem sobie co on właśnie odpierdala, to kwikłem tak srogo, że chyba nigdy do tamtej pory, a nawet do dziś, nie wydarłem tak ryja przy całkowicie obcej osobie w sytuacji 'sam na sam'. Janusz lekko zmieszany, zapytał czy wszystko ok, ja zapewniłem go, że wszystko jest w jak najlepszym porządku i rozeszliśmy się w swoje strony. Obaj z uśmiechem na ustach, ja z moimi 6 stówkami, a on ze świadomością, że wciąż jest prawdziwym rekinem wolnego rynku.

#heheszki #januszebiznesu #cebuladeals
    pokaż całość

odpowiedzi (38)