Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
nie mogę znaleźć tego wpisu i odpowiedzieć indywidualnie ale z 1,5 miesiąca temu dałem wpis w anonimowych, że ja 35 letni facet mieszkam z dwiema współlokatorkami lvl 23 i 24 jakoś tak i że chętnie bym je tyryryry bo są młodziutkie itp, dostałem zjebki od najgorszych zwyroli stulejarzy. to ja chciałem tylko napisać, że ze dwa tygodnie temu byłem z jedną z nich sam na chacie w sobotę wieczorem i coś tam pisaliśmy na fb i zaprosiłem ją na drinka. no i tak trochę coraz weselej itp aż wylądowaliśmy w łóżku. ale że byliśmy pijani to na drugi dzień ucięliśmy temat i wróciliśmy do koleżeńskich układów. a wczoraj nie wiem, może jej było smutno czy co, przyszła do mnie posiedzieć i tym razem bzykaliśmy się już na trzeźwo i dwa razy pod rząd. a teraz już piszemy o nadchodzącym wieczorze :) tak więc pozdrawiam, bzykam 12 lat młodszą laseczkę zazdrośnicy. z fartem! #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 35
  • Odpowiedz
bzykam 12 lat młodszą laseczkę


@AnonimoweMirkoWyznania: czyli tak jak ma być, w zgodzie z naturą i estetyką. Mam nadzieję, że mieszkanie jest na Ciebie i jak się zrobi kwas albo fochy to jej będziesz mógł ją wywalić. Jak nie to może Cię ładny kocioł czekać, zrób "zapasy ruchania" za wczasu ;)
  • Odpowiedz