:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

POTRZEBNY WYKOP EFEKT!
    Sory, nie umiem tego dodać na wykopalisko. Myślę, że warto nagłośnić sprawę i pomóc panu Heniowi ... Kilkadziesiąt minut temu zamieścił to na FB

odpowiedzi (25)

SUPER AKADEMIK KURWO, 7 GODZIN CZEKANIA W KOLEJCE. POTEM OKAZUJE SIĘ ŻE DOSTAŁEM POKÓJ Z JAKIMŚ PIERWSZAKIEM TAK JAK JA CO JUŻ SIĘ ZAMELDOWAŁ, PUKAM DO NIEGO ALE NIE OTWIERA. WALĘ W DRZWI Z CAŁYCH SIŁ I NIC, PAN Z RECEPCJI MÓWI ŻE MAM POCZEKAĆ NA TEGO ŚMIESZKA. DOBRA CHUJ CZEKAM GODZINĘ I BYŁBYM CZEKAŁ DALEJ GDYBY NIE DOŚWIADCZONY KUC ZAWADIAKA KTÓRY MI POWIEDZIAŁ ŻE ŚMIESZNIE TAK WYGLĄDAM NA TYM KORYTARZU Z BAGAŻAMI I ŻE PAN Z RECEPCJI MOŻE MI DAĆ ZAPASOWY KLUCZ. FAKTYCZNIE TAK BYŁO. WSZEDŁEM DO POKOJU I JUŻ CHCIAŁEM OPIERDOLIĆ MOJEGO WSPÓŁLOKATORA ŻE ZASZYŁ SIĘ ZE SŁUCHAWKAMI I WALI KONIA DO HENTAI ALE TAM NIC NIE BYŁO. ANI WSPÓŁLOKATORA ANI JEGO RZECZY (CO TU SIE ODPIERDALA.JPG). PRZYNAJMNIEJ SOM INTERNETY I LODÓWKA KTÓREJ NIESTETY NIE MOGĘ PODŁĄCZYĆ DO GNIAZDKA BO ZNAJDUJE SIĘ ONO 3 METRY DALEJ I NIE MOGĘ TAM PRZENIEŚĆ LODÓWKI Z POWODU ŁÓŻEK. SERDECZNIE POLECAM TAKĄ PRZYGODĘ,TERAZ SIEDZĘ NA WYKOPIE JEM SUSZONY CHLEB I POPIJAM GORĄCYM KUBKIEM BO NIC WIĘCEJ NIE UMIEM ZROBIĆ
    #studbaza #akademik #coolstory #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (27)

• odpowiedzi (65)

Obserwowani polecają