Gorące dyskusje ostatnie 12h

Idę dziś rano standardowo po bułeczki do piekarni. Pod klatką stoi sąsiad Pan janusz i mruczy przejęty pod wąsem:
    -co za naród, co za naród...
    -dzień dobry panie januszu, co się stało?
    -wczoraj powiesiłem flagę unijną i w nocy przyszli i zerwali.

Patrze i faktycznie obok Polskiej flagi sterczy kawał połamanego kija. Musiałem się mocno powstrzymać by nie śmiechnąć pod nosem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #4konserwy
    pokaż całość

Takie coś mnie przywitało na fb. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #logikarozowychpaskow #heheszki

Mam takie swoje spierdolenie, że czasem lubię kupować za grosze na allegro albo OLXie jakiś sprzęt elektroniczny sprzedawany jako uszkodzony albo "niesprawdzany" (mając pełną świadomość, że na pewno nie działa) i potem próbuję coś z tym zrobić. Nie jest to sposób na zarobek bo nie zawsze dobrze na tym wychodzę ale przynajmniej mogę sobie obejrzeć jakieś gadżety od środka.

Kilka dni temu wylicytowałem coś takiego: http://allegro.pl/show_item.php?item=6128147897 i przed chwilą udało mi się to uruchomić :D
    To był trochę taki impulse buy bo do niczego mi to niepotrzebne, sportów nie uprawiam (no chyba, że seks się liczy to wtedy też nie) ale ciesze się jak głupi, że coś mi się w życiu udało :D Pijcie ze mno kompot.

Przynajmniej poczytam sobie do czego taki pulsometr jest w ogóle potrzebny bo o motywacje do przetestowania w praktyce się nie podejrzewam.

#olewalesnaprawia
    #chwalesie i trochę jednak #elektronika
    pokaż całość