Gorące dyskusje ostatnie 12h

Napiszę po krótce, bo na pewne rzeczy szkoda strzępić ryja. Mam 30lat na karku i moje dzieciństwo było zajebiste. Rodzice na plaży pozwalali mi biegać na golasa i dla nikogo nie było to żadnym zdziwieniem. Kradliśmy jabłka od sąsiada, po deszczu taplaliśmy się w kałużach, a potrzeby fizjologiczne załatwialiśmy na dworze, żeby nie wracać do domu, bo rodzice mogli już nie wypuścić z powrotem. No ale czasy się zmieniły. Teraz widok roznegliżowanego dziecka na plaży spotyka się z dezaprobatą. W fontannie w środku miasta dziecko biegać nie powinno, bo to kurwa zbrodnia i zasługuje na społeczny ostracyzm. Pierdole takie czasy, w których dzieciom zakazuje się bycia dziećmi, tylko dlatego, że w oczach dorosłych pewne zachowania są niestosowne. Żal mi użytkowniczki @Saragaya: bo sama przyznała, że jej dzieciństwo było chujowe, ale warto się czasem zastanowić, czy pozwolić dziecku wejść do miejskiej fontanny, czy też dać bana na bycie dzieckiem i wyczytywać później w necie jakie to się miało spierdolone relacje w domu.
    #gorzkiezale #boldupy #shitwykopsays
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

Kto wczoraj dostał koszulkę od Lewandowskiego?
    - Nie ja, mój przyjaciel :)
    #facebook #pilkanozna #lewandowski

Juz w najblizszy czwartek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #gif #euro2016 #mecz #meczgif #heheszki

GIF