Wpis z mikrobloga

@Radus: Tanio zjeść to pytaj o pizzerię Piccolo (jakieś 6,50 z ketchupem). Nie jest to zwykła pizza na chudym cieście że wybierasz składniki, a raczej taka zwykła nieduża z pieczarkami, ale jest zarąbista i idzie się nią najeść. Możesz też iść na kebab na Szewską (zależy, od której strony wejdziesz bo jest tam kilka kebabów więc jak coś to Szewska 12) - kosztuje 10zł i masz sporą bułę z dobrymi surówkami
@Radus: Dom Kopernika, Wieża Ratuszowa, generalnie cała starówka, możesz planetarium zobaczyć, od biedy CSW, krzywa wieża itp. pierdółki

Co do jedzenia, to:

Orientalne żarcie - Lotos

Naleśniki - Manekin

Makarony - Pasta i Basta

Pizza - No tu będzie problemu, dużo osób poleca Metropolis, ja nie przepadam. Wolę Presto.

Sushi - Dom Sushi, Sakura

Pierogi - Pierogarnia Stary Toruń

Inne jedzenie, którym się nie zatrujesz: Kefirek, Barani Łeb, Gęsia Szyja, Kuranty
footix - @Radus: Dom Kopernika, Wieża Ratuszowa, generalnie cała starówka, możesz pla...

źródło: comment_Tet1RH3DXNMAQ0dHXTz2RZNK62cSnO7R.jpg

Pobierz
@footix: On chciał tanio zjeść :D W takiej Pierogarni czy Gęsiej Szyi wybuli jak za zboże, a lody u Lenkiewicza (które swoją drogą nie są już tak duże jak kiedyś) to wg mnie nie warto jeśli chce zaoszczędzić.
@Radus: Co oni tutaj polecają baterie knajp w których nie da się zatruć omg. Czarna oberża (czy tam oberża) na rabiańskiej niedaleko krzywej wieży, po 17 zwłaszcza bo jest z 20% taniej wtedy. Moja ulubiona : > Daj znać potem co wybrałeś i skomentuj jak było : D