Gorące dyskusje ostatnie 12h

Skoro Mario nazywa się Mario a Luigi Luigi to dlaczego nazywają się Mario Brothers skoro jest tylko jeden Mario?
    No chyba że by się nazywał Mario Mario ale to BY BYŁO KURWA ŻAŁOSNE ZAGRANIE ZE STRONY NINTENDO.
    NIE DOŚĆ ŻE KURWA BIEDNY LUIGI MA CIĘŻKO W ŻYCIU, ZAWSZE JEST TYM GORSZYM, TO NAWET NIE MAJĄC NAZWISKA "MARIO" NAZWALI ICH MARIO BROTHERS.
    DLACZEGO MU ZAWSZE DOPIERDALAJĄ? PRZECIEŻ TAKŻE DAJE TO CO NAJLEPSZE Z SIEBIE A ONI, NO SPOKO SPOKO LUIGI, POKLEPIĄ GO PO GŁOWIE A WSZYSTKIE SPUSTY LASEK ZAWSZE SĄ NA TWARZY TEGO MAŁEGO CZERWONEGO SKURWYSYNA.
    MI BY BYŁO ZAJEBIŚCIE CIĘŻKO MAJĄC TAKIEGO BRATA KTÓRY CZASAMI WESPRZE CIĘ, POWIE "NO LUIGI, WIESZ JAK JEST, PRZECIEŻ CIEBIE TEŻ KOCHAJĄ" A POTEM KURWA ZA ŚCIANĄ WALI KSIĘŻNICZKĘ WE WSZYSTKIE DZIURY.
    I TO MA BYĆ KURWA BRAT? TO JEST SZMATA A NIE BRAT.
    #pasta #gry #heheszki #byloaledobre
    pokaż całość

odpowiedzi (19)

• odpowiedzi (3)

#rozdajo #ubezpieczenia #kubek #gadzety #ubezpieczenie #oswiadczenie #zadarmo #auta #samochody

Z racji tego, że grono zadowolonych Mireczków (niestety mirabelek jeszcze brak ( ͡° ʖ̯ ͡°)) z powodu tanich #oc i starannie dobranych #ac powiększa się, więc nie chciałbym na tym poprzestać. Przez około 40 dni wystawiłem już ponad 25 polis przy czy pozwoliłem tym samym zaoszczędzić Mireczkom w przybliżeniu około 4500 zł na ubezpieczeniu swoich aut/motocykli/motorowerów/ciągników itd i jestem z tego dumny. Dlatego postanowiłem zrobić "małe" #rozdajo. Każdy plusujący bierze udział w losowaniu jednego z gadżetów ubezpieczeniowych.

Nagrody:
    - Główna nagroda - Zajebiaszczy głośnik bluetooth PZU
    - 4 zestawy zawierające:
    smycz, 2 zapachy do auta, breloczek, żeton, opaska odblaskowa, skrobaczka z futerkiem
    -2 kubki Link 4
    -2 kubki Firmowe
    -1 Kubek MTU taki z fajną nakładką gumową na wierzch :)
    -1 kubeczek :) Warta
    -Elegancki zestaw pióra i długopisu Generali
    -2 zeszyty firmowe
    -1 zeszyt MTU
    -3 skrobaczki PZU

Czyli zostanie wylosowanych 17 osób !!!

Losowanie odbędzie się 30 lipca po godzinie 22.00

Do dzieła i powodzenia !!!

Pozdrawiam
    fromasz56
    pokaż całość

odpowiedzi (73)