:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wiecie co jest najlepsze w siedzeniu do rana? To że wszyscy śpią i nikt nie przeszkadza. Mogę pracować przy komputerze, uczyć się, grać i nikt nie wbije mi do pokoju z buta prosząc o zrobienie obiadu, wyrzucenie śmieci itp.
    Ale najgorsze jest to, że budząc się o 14:00 zamiast zjeść śniadanie to dostajesz od razu w ryj schabowym z ziemniakami :D I potem mój organizm dostaje pierdolca, bo na śniadanie jem obiad, na obiad kolację.
    Te wybuchy, te problemy!

#nocnazmiana
    pokaż całość

odpowiedzi (8)

Skisłem niemiłosiernie XD

#heheszki #okurwa

odpowiedzi (4)

Wpadłem pomysł na nowe reality show jak tak patrzyłem na mirko.

Pamiętacie taki program jak "Łysi i Blondynki"? Wypok powinien zrealizować "Stulejarze i Atencjuszki" Dwie skrajności, dwie przeciwności, wzajemnie się nienawidzące, ale żyjące pod jednym dachem. W trakcie programu obie grupy musiałyby się zmierzyć ze swoimi uprzedzeniami, znaleźć i zrozumieć ich źródło i ostatecznie pojąć, czemu mimo tego odwiecznego konfliktu tak bardzo siebie wzajemnie potrzebują i mimo tych wszystkich sporów nadal kisną w tej melinie razem.

W finale Atencjuszki uczą się radzić sobie z konstruktywną krytyką i starają się być mniej wylewne, a Stulejarze uczą się nie atakować atencjuszek za to, że kobiety nie okazują im uwagi poza "Domem" (Mirko) i nie prowokować ich do głupich zachowań.

Co myślicie? #telewizja #wykop #rozkminy
    pokaż całość

odpowiedzi (10)