:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kurwa, mirki. Nigdy nie prosiłem was o radę, nigdy nie potrzebowałem waszej pomocy.. aż do teraz. Nawet ciepłe słowo i jakieś wsparcie z waszej strony mi pomoże i da trochę otuchy :/
    Na początek powiem, że czułem niedawno że dzieje się coś dziwnego. Często czułem, że ktoś mnie obserwuje, nerwowo rozglądałem się i patrzyłem za siebie na ulicy. Nawet w sklepie czułem, że ludzie się na mnie patrzą, śledzą każdy mój ruch. Na początku wszystko to było takie marginalne, z czasem zaczęło narastać. W pewnym momencie nie mogłem już wyjść z domu - bałem się tego. Znajomi nigdy nie widzieli mnie w takim stanie, z trudem namówili abym poszedł do lekarza. Tak też zrobiłem dzisiaj.
    W przychodni czułem się bardzo nieswojo. Co chwile wypytywałem pielęgniarek czy jest tam bezpiecznie, czy lekarz na pewno zna się na rzeczy. Chodziły mi po głowie myśli, że może on być oszustem, że może nie znać się na swoim fachu. Momentalnie zapominałem o całej sprawie i myślałem że wszyscy mnie obserwują - łącznie z pielęgniarkami. W pewnym momencie wszedłem do gabinetu i opowiedziałem lekarzowi całą swoją historię. Diagnoza była jednoznaczna. Wiecie co powiedział lekarz?

pokaż spoiler ŻE MAM JEDNĄ PIERDOLONĄ SCHIZOFRENIE, ZABURZENIA EMOCJONALNE, PROSZĘ PUŚĆ TO NA ANTENIE. POWIEM CI ŻE TO FAKT, POWIESZ MI ŻE TO OBCHIACH. PIERDOLE CIE I TAK ROZEJDZIESZ SIĘ PO ŁOKCIACH BO JA JESTEM BOGIEM USWIADOM TO SOBIE. SŁYSZYSZ SŁOWA OD KTÓRYCH WŁOS JEZY SIE NA GŁOWIE. O RANY RANY JESTEM NIEPOKONANY. H-I-P H-O-P BEZ RESZTY ODDANY PRZEJEBANY. POTENCJAŁ NIEWYCZERPANY. CHYBA W DNA ON BYŁ MI DANY. CZEKAJ FOKUS, RAH, JESZCZE OSZALEJĄ WSZYSTKIE PIZDY GDY POZNAJĄ MÓJ UROK OSOBISTY, DUSZE ARTYSTY, TO JAKI JESTEM SKROMNY I BYSTRY, SZCZERY DO BÓLU ŻE AŻ PRZEZROCZYSTY. WIECIE CO MNIE BOLI? ŻE W GŁOWACH SIE PIERDOLI. ZAKŁOCONY SPOKÓJ LUDZIOM DOBREJ WOLI.

I co wy na to? Był ktos w podobnej sytuacji? :/ Jak sobie z tym poradziliście?

#coolstory #niecoolstory #medycyna #pomocy
    pokaż całość

odpowiedzi (25)

• odpowiedzi (4)

Co te benderowce to ja nawet nie.

#ukraina #futurama #humor #heheszki

odpowiedzi (3)