:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Z ostatniego nie skoczysz!
    #gimbynieznajo

odpowiedzi (16)

Będzie cool story.
    Jako że od dawna nie mieszkam już z rodzicami niestety już tylko czasami trafiają do mnie historie o wybrykach mojego taty.
    Gość ma na pewno nierówno pod sufitem ale ubaw jest z nim zawsze pierwsza klasa.
    Właśnie dowiedziałam się od mamy o jego najnowszym wybryku.
    Moja mama ma pewną koleżankę której mój ojciec szczerze nienawidzi, nazywa ją "głupią gadatliwą cipą".
    O spotkaniach jej z mamą ojciec musi być powiadomiony wcześniej bo wtedy idzie na kręgle żeby nie słuchać tego "jazgotu".
    Tym razem było inaczej.
    Koleżanka mojej mamy jest wegetarianką czyli czymś czego nikt u nas w rodzinie nie jest w stanie zrozumieć.
    Jak do nas przychodzi to zazwyczaj nic nie je, ewentualnie coś słodkiego przekąsi.
    To co stało się dzisiaj przejdzie zapewne u nas do historii rodzinnej.
    Jak tylko koleżanka się zjawiła ojciec przywitał się ślicznie, poszedł do kuchni i zapowiedział że zaraz przyniesie kawę i ciasteczka (matka wiedziała już że coś się święci, bo on nigdy by tego nie zaproponował)
    Baby zaczęły sobie gadać a on nie mówiąc nic nikomu przygotował kawę i słodkości.

pokaż spoiler Jak się później okazało ciasteczka były zrobione ze skwarek (przepis mojej polskiej mamusi)

Dodam tylko że pani się zajadała a mój ojciec siedział i w milczeniu przysłuchiwał się tej pani pochwałom na temat ciasteczek z uśmiechem na twarzy.
    Podobno moja matka nie pisnęła ani słówka tylko bała się o moment w którym wegetarianka zapyta o przepis ze skwarkami w roli głównej

PS. Można te ciasteczka pod meczetami rozdawać

#coolstory #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (45)

Kolejną dziś kartą #wykopstone jest karta legendarna #heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (10)