:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

także dziewczyny, jakbyście podejrzewały że wasz chłopak was zdradza, tu macie złotą radę :)
    podziękujecie mi później

#bekazrozowychpaskow #cojaczytam #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #bekazpodludzi

odpowiedzi (40)

Wiecie mirki, chciałbym w końcu tak po prostu się poprzytulać/całować z dziewczyną. 21 lvl a moje życie uczuciowe jest tak słabe, że można je opisać jednym zdaniem - gorzej nie mogło być, bo nie miałem nikogo.

Najlepsze jest to, że ja nawet nie naciskam na seksy u dziewczyn - bo nawet stykną mi rzeczy z niższego lvl'u i tzw. porozumienie dusz, tylko niby normalny grzeczny ułożony dbający o siebie chłopak, ale i tak #friendzone. Powiem Wam, że nie chce mi się bawić w te gierki, flirty, bycie samcem-alfa cisnącym laski. Chce związku to kurna daje do zrozumiena, że dziewczyna mi się podoba, co mam jej pisać, że jest taka se to na mnie poleci? Nie wiem czy to halucynacje z nieruchania czy zwyczajna chęć posiadania bliskiej osoby - ale w każdym razie czuję się ch&jowo, że u każdej dziewczyny max. co mogę osiągnąć to bycie kolegą do pogadania czyli taki zwyczajny śmieć.

Cumple, tylko mirko mi zostało, pijcie ze mno kompot. Głupia sesja jest trzeba się uczyć jak się nie jest na gównokierunku, a jedyne co mnie teraz obchodzi to przytulenie się do dziewczyny, tak po prostu. (zaraz jakiś śmieszek poza kontrolo odpisze -"hehe #roksa dawaj pan", dostając najwięcej plusów, a ja jednak chce real rozwiązanie problemu).

#feels #depresja #tfwnogf #studbaza #firstworldproblems #rozowepaski

Wczoraj przychodzę na #silownia o 14:50 a tam kurna mi mówią o 15 zamknięte - zmiana planów bo intruktorzy jadą na wyjazd integracyjno-szkoleniowy było napisane na stronce internetowej więc mogłem ogarnąć. Nawet nie mogłem się wyżyć swoich feelsów na ciężarach.
    pokaż całość

odpowiedzi (83)

Hej Mirki i Mirkówny!
    Nie mogę się zdecydować, czy wrócić do starego avatara czy zmienić na nowy? Pomóżcie!
    To które zdjęcie będzie miało więcej plusów ustawię o 20:00 na avatar. A wśród pulsujących tę wiadomość rozlosuję 2 atencyjne komentarze :)
    #pokazmorde #pomocy #atentionwhore

pokaż spoiler Jeszcze plusem zarzućcie bo potrzeba #atencji :P
    pokaż całość

odpowiedzi (200)