:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

KOCHAM CIĘ KURO PRZYTULAJ SIĘ ZE MNO!

jakie to U R O C Z E (。◕‿‿◕。)

#gif #smiesznypiesek #milosc

GIF

odpowiedzi (14)

- bądź śmieszkiem po całości
    - załóż konto prywatne żeby móc robić to, czego na firmowym nie wolno
    - oczywiście podpisz je imieniem i nazwiskiem, żeby na końcu planu #wykopcsi wiedziało gdzie szukać
    - wiedz że na gali na którą idziesz będzie ulubieniec wykopu #kuzniarholdys
    - postaw sobie jeden ale to zajebiście ważny cel
    - zrób zdjęcie z Jarosławem Kuźniarem
    - wrzucenie zdjęcia na wypok zrobiłoby z planem to co zrobiło Siarze Siarzewskiemu
    - wrzuć na FB wiedząc że mirki cię stalkują
    - Tak jest, udało się, jakiś odkrywca znajduje zdjęcie
    - Tak jest, masz profil z imieniem i nazwiskiem więc znajdują fb i zdjęcie z Kuźniarem
    - Tak jest, opis siadł motzno

- siedź w czerwonych skarpetach z reniferem i oglądaj jak wybucha ogromna #gownoburza
    - misja wykonana kapitanie Czarny, delektuj się tym co niektórzy próbują na ciebie wylać

- idź spać, bo już nocna więc afera ucichła
    - śni ci się obiad
    - bo tak na prawdę nie jesteś Jakup Czarny tylko znany kucharz, felietonista i fan sieci sklepów Alma - Robert Makłowicz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    #aferabiela #afera #niewiemjaktootagowac #kubabielgate #kuzniar #heheszki

pokaż spoiler można się rozejść
    pokaż całość

odpowiedzi (61)

ELO MAM PYTANIE. Czy zastanawialiście się nad życiem pozaziemskim? Pewnie tak. I co sądzicie? Bo mi się wydaje, że wcale nie jest pewne, że inne cywilizacje istnieją. Mam coraz większe przeczucie, że jesteśmy sami w tym ogromnym wszechświecie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Możecie mnie nazwać egoistą albo kimś no ale szukamy już tak długo i co? I nic. Dodatkowo może słyszeliście o paradoksie fermiego? Mówi on, że:

Wielkość i wiek Wszechświata sugerują, że powinno istnieć wiele zaawansowanych technicznie pozaziemskich cywilizacji. Jednak takiemu rozumowaniu przeczy brak obserwacyjnych dowodów ich istnienia. Zatem albo początkowe założenia są nieprawidłowe i zaawansowane technicznie życie jest znacznie rzadsze niż się sądzi, albo metody obserwacji są niekompletne i ludzkość jeszcze ich nie wykryła, albo metody są błędne i cywilizacja ludzka poszukuje niewłaściwych śladów.

Tak więc to, że jest nieskończenie wiele gwiazd, planet, galaktyk i innych ciał niebieskich nie znaczy, że Oni gdzieś tam są ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? ZAPRASZAM DO DYSKUSJI! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam: @MagnitudeZero

#nauka #kosmos #mirkokosmos #astronomia #ufo #rozkminy #zyciepozaziemskie #dyskusja
    pokaż całość

odpowiedzi (69)