:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#informatycznypoznan

Skoro nadal chcecie czytac to bede pisac, ale tym razem mysle nad troche dluzszym i przeredagowanym tworem.

Plusujcie, bo od tego zalezy czy powstanie opowiadanie "Na kłańcu świata" na jakies 10tys. slow. Zdradze tylko, ze Łobełt ruszylby w nim w podroz ktora miala zmienic jego zycie. Taka nowela.

Jak plusow bedzie w chuj, to napisze (opowiadanie potem przeczyta z tego pewnie jakies 10%).

Nie beda ograniczac mnie pozory rzeczywistosci, wiec bedzie na bogatosci...
    pokaż całość

odpowiedzi (18)

Idąc dzisiaj do pracy, natknęłam się na dość tęgą, niezbyt urodziwą promotorkę jednego z sieci klubów fitness.
    Z daleka widziałam że laska bardzo upierdliwa, zaczepiała kogo popadnie i napierdalała jak kataryna. Miałam nadzieje jednak że mnie nie zaczepi bo trochę mnie wkurwiają takie męczydupy. Szłam więc spokojnie próbując nie zwracać na siebie uwagi.
    Ale oczywiście gruba musiała się przyjebać! Zaczepiła mnie i napierdala... na nic zdało się tłumaczenie dziewczynie że mnie nie interesuje ich oferta, że idę do pracy i nie mam czasu na pogaduchy, ale ta nakurwia jak pojebana zadając mi ciągle jakieś pytania retoryczne. No więc się wkurwiłam i pytam grubej:

pokaż spoiler A Pani to jest żywym dowodem na to jak cudowne efekty ta siłownia daje? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chwila konsternacji, grubą chyba motzno wcięło i tylko wycedziła zaciśniętymi zębami:

pokaż spoiler Ty kurwo!

Uśmiechnęłam się tylko do niej promiennie i poszłam dalej a zza pleców usłyszałam delikatny szloch grubej.

#coolstory #fitness
    pokaż całość

odpowiedzi (18)

#ladnapani się zrobiła nawet dzięki temu

odpowiedzi (20)