:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

1. bądź #tfwnogf, #foreveralone
    2. Kup pole
    3. Zostań rolnikiem
    4. Telewizja znajduje ci żone
    5. PSL wygrywa wybory, żyjesz z dotacji
    6. WYGRYW

poważnie nad tym myślę

odpowiedzi (8)

Mirki, co się odjebało w spożywczaku. Otóż wyskoczyłem sobie w piątkowe popołudnie do osiedlowego sklepu po jakąś bułkę i kefir. Stoję sobie w kolejce do kasy, a potrafią się tam robić takie 5-osobowe kolejki, z obsługą 2-3 minuty na osobę. No nic to. Stoję sobie, a koło kasy podchodzą dwa głośniej zachowujące się Sebixy. Jeden pokazuje drugiemu telefon i nastawia pioseneczkę "naszebloki są zajebiste". Refren powtarzany x razy. Seba wkłada telefon do swojego ortalionu. A to dalej z tej pierdziawki słychać. O ja pierdolę, ale żenada. Widzę po oczach, że emerytki zażenowane.
    Tymczasem drugi sebix pyta się pierwszej kobitki - dosyć kulturalnie - czy może pani przepuścić, bo my tylko po fajki. Pani - oczywiście. No to poproszę fajki i dwa batony (myślę sobie, no zaraz pewnie jakiś alko, czipsy albo coś dla Karyny). Ale tylko to. Seba płaci, chowa fajki, po czym mówi: a to batonik dla pani, bo pani mnie przepuściła, a drugi dla pani obok. Babcie, że nie, że nie trzeba. Wszystko bardzo kulturalnie. Ale koniec końców przyjęły. I Seby w akompaniamencie utworu z telefonu w kieszeni wyszły.
    #coolstory #truestory #seba #zakupy
    pokaż całość

odpowiedzi (10)

Art. 8574 KK "Za publikację zdjęć grozi 3 lata więzienia"

od prawnika na PW. Także lepiej już skończcie ;)

odpowiedzi (42)