:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#podrywajzwykopem laska z #badoo
    "udany podryw kurwo"

odpowiedzi (17)

#parkowanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #wroclaw

Jakaś miła Pani w Yarisie zastawila 3 samochody w tym moj, bo nie potrafi zaparkować przy ścianie. Co ja mam teraz zrobić Mirki? Ochroniarz mówi, że 5 minut temu zaparkowala i sobie poszła. Nosz kurwa co za bezmyślność.

Może jakiś dobry Mirek pomoże mi przestawić tył tej Yariski to jakoś się przecisne. Parking C13
    pokaż całość

odpowiedzi (84)

Siedze przy komputerze (u dont say?), nagle przychodzi do mnie pies nr 1 i dusi się. Nie wiem co się dzieje, nie wiem co robić, psina mi sapie, dostaje jakiś skurczy. W panice biore ją do kuchni, próbuję nakłonić do napicia się i nic. Kładzie się, ja obijam jej plecy, masuję kark, klatkę piersiową. Nagle pies doznaje magicznego uzdrowienia, wstaje i odchodzi. Skołowana ide do swojego pokoju, a w kącie przedpokoju stoi majestatycznie kupa. Pies nr 2 siedzi skulony na posłaniu i obserwuje wnikliwie czy zauważyłam (koniecznie ze wzrokiem pełnym poczucia winy). Oh tak, zauważyłam. Zastanawiam się tylko czy była to wspołpraca czy przypadek.

#psy #kupa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (22)