•  

tl;dr: zadzwoniła do mnie babka z zaproszeniem na jakieś badania, pogadałem z nią i się rozłączyła

Dzisiaj do mojego domu zadzwoniła kobieta, która po przedstawieniu się i upewnieniu, że jestem pełnoletni ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) zaczęła opowiadać, że odbędzie się spotkanie, bla bla bla...
    Zawsze rozmawiam z takimi ludźmi, nawet jak dzwonią z propozycjami super ofert i telefonów, ten początkowy monolog mnie męczy, ale czekam zawsze do końca, żeby powiedzieć, że nie jestem zainteresowany albo ewentualnie dopytać o szczegóły.
    Tym razem chodziło o to, że w moim mieście ma się odbyć spotkanie, gdzie będzie można przejść bezpłatne badania termografem i w jakiejś "promocyjnej cenie" skorzystać z "terapii fotonowej", która nie jest dofinansowywana przez NFZ, lekarz nie może wystawić skierowania i można ją przejść tylko w prywatnych gabinetach, gdzie jest dużo drożej (po tym od razu pomyślałem, że to jakieś szarlataństwo i po doczytaniu nie dziwię się, że NFZ tego nie finansuje).
    Potem zaczęła dopytywać się czy kojarzę miejsce, w którym to się odbędzie i o której godzinie mi pasuje, więc szybko wyjechałem z regułką "dziękuję, nie jestem zainteresowany".
    Pojawiła się standardowa odpowiedź "jak to? nie obchodzi Pana własne zdrowie i bliskich?" i zamiast standardowej odpowiedzi "nie, nie obchodzi" (polecam, nie wiedzą co powiedzieć :D ) odparłem, że według mnie badanie termografem nie ma zbyt dużej wartości diagnostycznej. Na to ona odparła, że jak to nie i zaczyna opowiadać jak to on wykrywa różnice w temperaturze ciała i pozwala na wykrycie stanu zapalnego. Ja na to, że wiem jak działa termograf, ale stan zapalny da się też wykryć np. poprzez odczuwanie bólu w danym miejscu i według mnie badanie termografem niewiele wnosi. Jeszcze raz zaczęła gadkę o wykrywaniu stanu zapalnego ("Pan chyba nie zrozumiał, on wykrywa różnice w temperaturze CIAŁA!"), na co ja stwierdziłem, że nawet jak się okaże, że gdzieś jest stan zapalny to i tak nie ma o nim więcej informacji i są lepsze sposoby diagnostyki chorób.
    Zapadła kilkunastosekundowa cisza, po czym zaczęła tak jakby recytować czym jest termograf. Ja na to: "ale teraz to Pani chyba z kartki czyta xD". Poddenerwowanym głosem rzuciła, że wcale nie i ona jest bardzo inteligentną osobą. Nie zdążyłem nic odpowiedzieć, rozłączyła się...

pokaż spoiler dużo tego wyszło, przepraszam :/

#coolstory #masakrowanieprzeztelefon

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wiesz, że masz przejebane,jeśli twój ulubiony zespół odwiedza cię, gdy jesteś w szpitalu
    #rozkminy

1. Wbij weekendowo do różowego.
    2. Różowy narzeka na telepiącą się pralkę przy wirowaniu
    3. Różowy nastawia testowe pranie. Faktycznie, na wirowaniu pralka skacze po całej łazience. Wstępna diagnoza - siłowniki do wymiany. Wstępna wycena ~100zł
    4. Obserwuj pracę bębna podczas, gdy różowa odkurza całe mieszkanie
    5. Niczym rasowy majster przygotuj sobie miejsce pracy. Rozstaw niezbędne narzędzia, załóż robocze rękawice, zdejmij krawat i zakasaj rękawy białej koszuli. Odbezpiecz browar, by stale dostarczać organizmowi energii tak bardzo potrzebnej do tej ciężkiej pracy. W tle różowa zmywa w kuchni stertę brudnych naczyń.
    6. Otwórz górną pokrywę pralki. Diagnoza - fabryczna blokada bębna nadal nie zdjęta (bęben w nowej pralce jest zawsze zablokowany do transportu, w instrukcji na pierwszej stronie jest napisane, że zanim odpalisz pralkę, zdejm blokadę.). Blokada od nowości. Od 1,5 roku. Skiśnij w duchu.
    7. Wyjmij styropian spod zabezpieczenia bębna, zamknij klapę.
    8. Różowa nastawia kolejne pranie, na wirowaniu pralką telepie jeszcze bardziej.
    9. Oooo uuuu poważna usterka, w grę wchodzi wymiana pralki XD
    10. Obserwuj pracę bębna, w tle lecą instruktażowe filmiki na Youtube "jak naprawić pralkę", tak serio to przeglądaj mirko. Różowa w tym czasie gotuje obiad.
    11. Odkryj klapę pralki, odkręć jedną z dwóch śrub zabezpieczających bęben, zamknij klapę.
    12. Różowa nastawia pranie testowe. Pralką telepie już mniej, za to terkoce jak pojebana na cały blok.
    13. Obserwuj fascynującą pracę bębna, rundka w age of empires w łazience. Różowa w tym czasie zbiera rozwieszone pranie, sprząta szpargały porozrzucane po całym mieszkaniu.
    14. Zdejmij klapę, wyjmij ostatnią śrubę zabezpieczającą bęben. Czujesz, że pralka jest Ci wdzięczna za wybawienie, za te 1,5 roku w okowach. Bęben luźno chodzi na siłownikach, które w sumie są jak nówki sztuki. Obserwuj pracę siłowników, kiedy różowa przygotowuje przyjęcie dla 5 osób, bo wieczorem przychodzą do nas goście.
    15. Testowe pranie, na wirowaniu słychać tylko przyjemny świst motoru. Różowa biegnie z wdzięczności po sześciopak, by złożyć Ci go w ofierze. Wyjdź z łazienki wprost na pięknie wysprzątane mieszkanie po 4 godzinnej batalii jak szef, jak pan we własnym domu. Delektuj się pysznym obiadem popijając tyskie puszka. Odpal zasłużoną rundę w csa, różowa wpatrzona w Ciebie jak w obrazek.

#taktyk #zwiazki #januszemajsterkowania
    pokaż całość

Dobry kolega lvl 24 znalazł sobie dziewczynę lvl niepełne 16. Śliczna #prokuratorboners, ale dziewczyna już chyba mocno zakochana. Instagram i fb zajebane fotkami zakochańców i tagami #kiedyslub #chybasiemuoswiadcze itd (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Ziomek zapytany czy to dla niego nic dziwnego mieć tak młodą dziewczynę odpowiada że wiek to tylko nic nie znacząca liczba.

A Wy Mireczki co myślicie, normalne czy nienormalne? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pytanie #przemyslenia
    pokaż całość