Gorące dyskusje ostatnie 12h

#cda #film #filmy #technologia #pobieranie #informatyka #programowanie #lifehack

CDA Downloader - cdax.pl
    Stworzyłem program do łatwego pobierania filmów z serwisu cda.pl, którym chciałbym się z Wami podzielić. Strona automatycznie znajduje wszystkie jakości i pozwala Wam wybrać interesujący Was format. Posiada tryb szybkiego pobierania - wystarczy dodać 'x' do adresu filmu (np. cda.pl/video/436418 => cdax.pl/video/436418)

Zapraszam do podawania sugestii, raportowania błędów i zadawania pytań na dowolne tematy, od programowania po funkcjonowanie strony.

P.S. Zanim powiecie, że można zrobić to samo bez CDAx, znajdując linki w kodzie strony lub korzystając z wtyczek, chcę oznajmić, że doskonale o tym wiem (na podobnej zasadzie działa moja strona). Dodatkowo strona sprawdza rozmiar wszystkich jakości, co pozwala na niedopuszczenie do sytuacji gdzie pobieramy plik który jest w połowie uszkodzony (i zajmuje podejrzanie mało miejsca).

Chciałem żeby CDAx "przepuszczał" pliki przez mój serwer nadając im nagłówki (własną nazwę pliku, rozmiar czy polecenie pobierania zamiast odtwarzania), jednak okazało się że przy 3-6 pobraniach zawiesza się cały serwer (użyłem funkcji php readfile(), gdyby ktoś mógłby mi pomóc w ominięciu problemu przeciążonego serwera byłbym wdzięczny)

Na razie strona nie zawiera reklam, ale nie wykluczam, że mogę się pojawić.
    pokaż całość

odpowiedzi (35)

O ile humor w tym serialu był umiarkowany (były bardzo dobre i bardzo słabe momenty), to Rodzina zastępcza bije na łeb poziomem i realnością (pomimo Murzynki i Azjatki) od tego dziadostwa z Dwójki. Co tam było?
    *głowa domu wujek Jacek - ojciec, właściciel niewielkiej firmy, za najgorsze zjawisko na świecie uważał skarbówkę, nerwowy
    *ciocia Ania - opiekuńcza matka, wiecznie zapracowana, tzw. matka-Polka
    *FIlip - cwaniak, protoplasta stereotypowego wykopowicza, który pomimo braku zawodu i wykształcenia głosił zasady wolnego rynku
    *młode małżeństwo, prowadzące niewielką kafejkę internetową - żyjący z emerytem tylko dlatego, że nie mają tyle oszczędności.
    *bogaty biznesman Jędrula - czasami podejmował kontrowersyjne decyzję, ale był to swój chłop, który dzięki ciężkiej pracy nie dostał sodówy do wody.
    *Alutka - czyli przykład, co się stanie, jak do rozpieszczonej i lekko myślącej kobiety trafi się bogacz. Patronka tagu #logikarozowychpaskow
    *Jadzia - prosta kobieta ze wsi, ale z ogromną mądrością życiową. Ma męża, trochę głupiego, który chce zostać politykiem jak Pawlak czy Piechociński.
    * Posterunkowy - w serialu przez pomyłkę chyba został policjantem - zachowuje się jak prawdziwy strażnik miejski, który zamiast zająć się czymś poważnym opierdziela się i karze niewinnych ludzi o pierdoły.

Sami możecie przyznać, że parę takich typów osobowości znacie i spotykacie się z nimi na co dzień. W przeciwieństwie do Rodzinki.pl nie było sztucznej gry aktorskiej, chamskiego lokowania produktów, scenariusz był spójny, a jeden odcinek skupiał się przede wszystkim na wątku z tytułu. No i Rodzina Zastępcza to w 100% polska produkcja, zaś Rodzinka.pl to kiepsko wcielony motyw z zagranicy.

#bojowkarodzinyzastepczej #porownania #rodzinazastepcza
    pokaż całość

odpowiedzi (55)

• odpowiedzi (9)