:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

1. Bądź bucem
    2. Pracuj jako kelner
    3. Bądź oburzony brakiem napiwków

#bekazpodludzi

odpowiedzi (126)

#heheszki bardzo ładne logo xD

odpowiedzi (10)

Powiem wam, @vczr i @heyimsue, że reprezentujecie biedę umysłową gorszą nawet niż typowy #sebix i #karyna.
    Jest to bieda nowego rodzaju, rodzaju #zuzia i #mikolaj.

Nikt nie jedzie po was, bo jesteście piękni i bogaci - trochę jest tu takich mirków (nie będę wymieniać) i jakoś
    cieszą się tu poważaniem, są lubiani.
    Chodzi po prostu o tego przeżutego hamburgera, którego macie między uszami zamiast mózgu.

I nikt nie kupi tego, że niby trollujecie, bo tak nie było, po prostu tacy jesteście.
    ( @marcinkaminskicon zna osobiście @vczr , więc może potwierdzić)

znasz nas osobiście? Wiesz jacy jesteśmy na żywo? Wiesz co lubimy robić w wolnym czasie? Nie? No to na jakiej podstawie wyciągasz wnioski.

Ja tego nie potrafię zrozumieć, co myśmy Ci zrobili? Ubieramy się za drogo? Za ładni jesteśmy?Czy może chodzi o to, że lubimy robić coś (vide muzyka, "artyzm" jak to nazwałaś) konstruktywnego w wolnym czasie? Czy może chodzi o to, że śmieszy nas cały etat i tyranie przez całe życie na przysłowiowego już passata i domek pod miastem?
    Śmieszy mnie też jak ktoś chodzi spać przed 22, śmieszy mnie jak kogoś jarają skoki narciarskie.
    Ot, po prostu, nie każdy musi się dopasowywać. Dajcie żyć po swojemu i nie plujcie jadem. No i nie wyrabiajcie sobie opinii o kimś na podstawie tego co wrzuca w internet... Bo to tylko internet i tylko wykop.pl. Tyle, 1,5/10 bo odpisalam.

#vczrcontent #heyimsuecontent #oswiadczenie #imperiumbeki #bekazpodludzi #zuzia #mikolaj
    pokaż całość

odpowiedzi (131)