Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Great Scott! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #heheszki #modelarstwo #gif

  GFY

  odpowiedzi (7)

 • avatar

  Takiego dziada dzis skonczyłem. Dla mnie kwintesencja noza wyprawowego. Mam ogolnie pytanie - wrzucac raz na jakis czas tutaj zdjecia nozy które skonczyłem czy raczej sobie odpuscic ? #trollsky #knifemaking

  odpowiedzi (50)

 • avatar

  Kiedy byłem mały, na mojej ulicy mieszkała dziewczyna parę lat starsza ode mnie. Mieszkała z dziadkami i czasem bawiła się z młodszymi dzieciakami albo dała nam po cukierku. Uwielbiałem ją i w sumie można powiedzieć, że się zakochałem (no ile może zakochać się mały dzieciak w wieku 7-8 lat). Potem wyjechała do rodziców i tyle ją widziałem.
  Obecnie jestem sobie ubogim studentem, dalej mieszkającym u rodziców i pracującym jako bileter w kinie za bieda pensję. Wracam sobie dziś z pracy i nagle zatrzymuję się obok mnie biały samochód który kosztuje więcej niż wszystko co posiadam i wygląda z niego dziewczyna z pytaniem jak dojechać na ulicę XYZ. Śmieszkuje sobie, że mieszkam na tej ulicy i jak mnie podrzuci to nie będzie musiała szukać. Zgodziła się co mnie zdziwiło, no ale dobra, jak jej nie przeszkadza to wsiadam. W trakcie jazdy wyszło, że to wspomniana znajoma z dzieciństwa, wyszła za jakiegoś bogatego dzieciaka i nawet studiów nie skończyła bo ją facet utrzymuje. Pogadaliśmy trochę, wysadziła mnie pod domem i pojechała do dziadków.
  Cała historia ma jeden morał:

  pokaż spoiler Kobiety mają łatwiej w życiu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #tfwnogf #truestory #rozowepaski #przegryw
  pokaż całość

  odpowiedzi (16)