:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

To uczucie, gdy na obrady sejmu rozbiorowego przyszedł Rejtan i wywalił się w drzwiach xD Sejm tak bardzo rozjebany, a Rzplita i koszula też tak bardzo rozjebana xD Żałuję trochę, bo spoko ziomeczek był z tego Rejtana, a koszulę rozerwał przypadkiem, bo był straszny bajzel na podłodze i się wywalił. Śmiecham, bo Stanisław Poniatowski płacze, a ja siedzę na balkoniku z Czartoryską i przeglądam sztambuch z facecjami, a Potocki i Branicki też go pocieszają, a ja se siedzę nad nimi i jestem śmieszkiem poza kontrolą, pasożytem ambasadorem i strażnikiem rosyjskiego interesu. Siedzę w loży i jestem w innym świecie, problemy z Polską i rozbiorami są tam, a ja jestem tu i mam też onuce petersburskie zajebiście grube i order świętego Włodzimierza i się śmieje pod nosem, w torbie mam samogon i suszone rybki xD

#pasta #heheszki #historia #malarstwo
    pokaż całość

odpowiedzi (7)

Kurde mirasy, ale przypał... Człowiek się stara. Pół ranka przed robotą spędza w kuchni szykując wykwintne śniadanie do łóżka. Ale nie jakieś kanapeczki czy bułka smarowana masłem tylko tosty z jajecznicą w środku (pic related), co przy moich umiejętnościach przypalenia wody na herbatę jest nie lada sztuką - jedno średnio wyszło, ale nie miałem więcej jajek. Człowiek to pookrawał, dorzucił warzywka, soczek, całość ułożył na drewnianą tacę. I co słyszę o ósmej rano jak podaje śniadanie do łóżka?!

pokaż spoiler Zboczeńcu! Jak wszedłeś do mojego mieszkania?!

#coolstory #pstoprawda #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (30)

Jakieś 10 lat temu pracowałem przy remoncie chłodni kominowej.
    kierownik pokazał mi paczkę nowych desek (jakieś 2m3) i mówi:

- młody! Weź te dechy zapnij na hak, niech dźwig poda to do góry!

No to owijam je pasami, wołam dźwigowego a tu leci jakiś chłop w białym kasku drze morde:

- chuju! Zostaw te deski, twoje kurwa!?! (Kierownik innej firmy)

Poszukałem swojego kierownika i mówie:

- tamta firma mówi, że to ich deski!

- no cóż - nie udało się, odpowiedział.

#coolstory #pracbaza #truestory #cebulacontent #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (18)