Gorące dyskusje ostatnie 12h

ARKADIUSZ KURWA MILIK

Ma 22 lata i 4 miesiące, w tym wieku Lewandowski dopiero przeszedł do BVB i szybko okazał się tam idealnym obiektem żartów, bo nic mu nie wychodziło, w tym wieku Żurawski miał kilka bramek w Ekstraklasie, a Frankowski 4 we wszystkich rozgrywkach, natomiast Milik:

pokaż spoiler 11 goli w Ekstraklasie, 2 gole w Bundeslidze, 32 gole w Eredivisie, 65 bramek łącznie w klubach w których grał, 10 bramek w reprezentacji młodzieżowej, 11 bramek w reprezentacji seniorskiej, Król Asyst Eliminacji Euro z siedmioma na koncie

Na obecnych mistrzostwach:

Gol, asysta, praktycznie bezpośredni udział we wszystkich 3 bramkach drużyny narodowej i strzelenie karnego, pomimo świadomości jak zjedzony zostanie, jeśli tego nie zrobi.

Arek Milik, dla Ciebie ślepy drewniak, który powinien przestać grać w piłkę

pokaż spoiler a dla mnie nie

#mecz #euro2016 #pilkanozna
    pokaż całość

Ja pierdole. Żona postanowiła iść na studia podyplomowe więc dorabiam po godzinach żeby móc je opłacić - bo ona nie ma takiej możliwości. Człowiek zapierdala jak może żeby jej te studia sfinansować bo księżniczka sama sobie finansowania nie ogarnie ale co tam - niech ma skoro tak jej zależy.
    Organizują jej tygodniowy zjazd, pierwszy dzień... Miała mieć zajęcia do 18-tej więc pytam dlaczego już wyszła o 13-tej

Dla zainteresowanych do 17 a reszta do 15
    Pytam ją wprost

A ty nie jesteś zainteresowana?
    na co dostaję odpowiedź

Nie!
    Drążę temat dalej....

Dlaczego nie chcesz zostać i posłuchać, skąd ten brak zainteresowania
    Bo nie!

Księżniczka pewnie musi zrobić obchód po galeriach handlowych, połazić po sklepach - a ty frajerze zarabiaj na moje czesne. Mnie by było wstyd zawinąć się w połowie dnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #gorzkiezale #oswiadczenie #boldupy #malzenstwo #studia
    pokaż całość

Najlepsza blokada telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#euro2016 #pazdan

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .