:]

Ciastka!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jaa pierdole każdy ma w sobie coś ze zwierzęcia i troglodyty, przeglądam pewien portal randkowy, wszedłem przez przypadek na profil powiedzmy sobie szczerze brzydkiej dziewczyny, jebnąłem tylko na głos "hihihihohoho, kurwo brzydka", parzę na opis a tam:

Jestem zwykłą dziewczyną która szuka miłości.

I tak smutno mi się zrobiło, bo to nie jest jakieś chodzące mięso tylko człowiek z uczuciami, marzeniami, pasjami, a ja ją zdyskwalifikowałem na wstępie tylko dlatego, że mam podświadomie zakodowane jakieś tam kanony piękna. Możliwe, że ta dziewczyna ma bardzo piękną osobowość, a wyzwałem ją od kurew. :( Żeby to jeszcze była ostatnia brzydka dziewczyna na ziemi, ale nie, takich jest dużo. Tak samo z niebieskimi paskami. Na relacje międzyludzkie za duży wpływ ma twarz, figura, wzrost, mięśnie, wielkie cyce i kutasy a za mały takie rzeczy jak bycie miłym, dobrym, skromnym i mądrym.

Kurwa nie wiem, miętki się robię.

#przemyslenia #rozowepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (18)

Wiem, że mój #niebieskipasek właśnie siedzi na mirko więc chciałabym poinformować (jego a zarazem Was) o bardzo istotnej rzeczy. Nie wiedzialam jak Ci to powiedzieć dzisiaj....

pokaż spoiler jestem w ciąży (。◕‿‿◕。)

odpowiedzi (24)

• odpowiedzi (13)